Google+ Instagram Youtube

Prysznic

Panele prysznicowe

Relaks w zaciszu domowej łazienki

Proponujemy Ci rozwiązanie znacznie bardziej funkcjonalne i ciekawsze od standardowej słuchawki czy pojedynczej deszczownicy. Panele prysznicowe to dodatkowe elementy wyposażenia kabiny, które RAVAK zaprojektował z myślą o wszystkich użytkownikach szukających dodatkowych doznań podczas codziennej kąpieli. Po ich zainstalowaniu w kabinie, możesz poddać się relaksacyjnemu działaniu dysz do masażu i odprężyć po ciężkim dniu pracy.

Możesz wybrać panel prysznicowy, w pełni dopasowany kształtem i wyglądem do aranżacji Twojej łazienki oraz funkcjami do potrzeb Twoich oraz reszty domowników. Jeżeli dodatkowo wzbogacisz swoją kabinę o siedzisko OVO to zmienisz przestrzeń natryskową w idealny zakątek do codziennego relaksu.

Z myślą o zróżnicowanych gustach i potrzebach naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich cztery różne rodzaje paneli prysznicowych:

Jet Glass, to 8 dysz masujących, z termostatyczną baterią, wielkoformatową deszczownicą. Wykonany jest metalu, który pokrywa mleczna, matowa formatka szkła.
Jet Inox, ceniony przede wszystkim za swój minimalizm, który wcale nie zmniejsza jego funkcjonalności. Wzbogacony wodospadem w górnej części, wykonany ze stali nierdzewnej,
Jet Light, doskonały do mniejszych kabin. Zróżnicowaną formę relaksu umożliwiają cztery kierunkowe, regulowane dysze, słuchawka oraz deszczownica. Wykonany z metalu w satynowym wykończeniu.
Jet Pure, metalowy, satynowy, gładki korpus z trzema strefami dysz, zwieńczony deszczownicą. Dodatkowo nisko położona dysza służy do napełniania i opłukiwania pojemnika na wodę podczas sprzątania.

Dostępne u nas panele prysznicowe są przystosowane do kabin z brodzikiem, jak i też odpływem liniowym – ten aspekt aranżacji strefy higieny i relaksu, zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie.