Google+ Youtube

Baterie łazienkowe

Baterie

Oprócz baterii łazienkowych oferujemy również baterie kuchenne, której uprzyjemnią codzienne gotowanie, a w połączeniu z bateriami łazienkowymi zjednoczą estetyczny wyraz całego mieszkania. Postaw na jedną markę, jeden serwis i najwyższą dostępną jakość.

Funkcjonalność designu baterii łazienkowych

Podstawowym wymogiem przy projektowaniu baterii RAVAK jest wartość jaką niosą na co dzień. Funkcjonalność i trwałość baterii, które pomimo upływu lat będą cieszyć swym pięknem. Opracowywaniem designu naszych baterii łazienkowych zajmuje się renomowane studio Nosal Design,  które w rozwoju produktów wykorzystuje wieloletnie doświadczenia w projektowaniu rozwiązań łazienkowych, za które był wielokrotnie nagradzany.

Jakość baterii łazienkowych RAVAK

Nasze baterie produkowane są z wysokiej jakości mosiądzu, którego powierzchnię tworzy odpowiedniej grubości warstwa chromu. Sprawdzone w testach ergonomiczne uchwyty zapewniają przyjemne i łatwe manipulowanie dźwignią. Jakość baterii łazienkowych RAVAK gwarantuje ceramiczna głowica z płynną i lekką pracą, która została przetestowana na minimum 700 000 otwarć. Baterie łazienkowe RAVAK objęte są 5 – letnią gwarancją RAVAK. Perlator złożony z sitek z tworzywa sztuczego praktycznie nie zachodzi kamieniem. Baterie łazienkowe RAVAK są bezpieczne dla zdrowia, spełniają wymagane normy UE i są certyfikowane przez niezależne laboratoria atestujące. Wyróżniają się łatwym montażem, który w przypadku wielu modeli sprowadza się do przyłączenia baterii do zaworu kątowego.

Serwis i reklamacje

Do produkcji naszych baterii łazienkowych wykorzystujemy najlepsze materiały i najlepsze technologie. A pomimo tego zdarza się, że produkt zostanie uszkodzony. W takich sytuacjach profesjonalny serwis w czasie trwania gwarancji dokona oceny zgłoszenia i jeśli stwierdzi wadę fabryczną usunie ją w jak najkrótszym terminie.

Łatwy montaż

Montaż baterii łazienkowych RAVAK jest bardzo prosty. Czytelne instrukcje znajdziesz już na opakowaniach, są one również dostępne do pobrania na naszych stronach.

Sortuj według kształtu