Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Umywalki ceramiczne Yard

Umywalka niczym dzieło sztuki

Yard, w wolnym tłumaczeniu z angielskiego to „dziedziniec“ i wyraża ograniczone miejsce, które jest moje. Oznacza przestrzeń, w której chcę mieć porządek i pozostaje jeszcze dużo miejsca do zabawy.

Umyvadla Yard

 

Kolekcja pięciu ceramicznych umywalek Yard ma także swoje „dziedzińce“ – obniżoną przestrzeń w tylnej części. Dzięki nim umywalki naścienne zyskują jednakowy komfort jak umywalki nablatowe oferując dostateczną przestrzeń do odkładania. Naturalnie wyróżniają się stając się charyzmatycznym solistą.

Umyvadla Yard

Lewitujący design

Projektanci Vrtiška & Žák otoczyli doskonale minimalistyczną umywalkę przestrzenią do odkładania, opuszczoną poniżej krawędzi umywalki i osadzili całość na mocującej konsoli dopasowanej kształtem do oryginalnego designu.
Umywalka nie wymaga instalacji szafki, jest umieszczona na konsoli, która wizualnie podkreśla lekki wygląd całej instalacji.

Umyvadla Yard

Wszystko pod ręką, nic na widoku

Za eleganckim kształtem umywalki skrywa się przestrzeń zapewniający dużo miejsca do przechowywania rzeczy codziennego użytku.
Szczoteczki do zębów, dozowniki i inne drobne przedmioty łatwo „znikają“ i nie zakłócają wrażenia estetycznego łazienki. Co więcej, przechowywane przedmioty, dzięki przemyślanej lokalizacji nigdy nie wpadają do umywalki. .


Umyvadla Yard

Dostosowane do potrzeb

Kolekcja Yard harmonijnie łączy kształty okrągłe i proste. Dzięki temu umywalkę można dopasować do każdego stylu wnętrza, mając pewność, że będzie pasować do pozostałych elementów wyposażenia łazienki..


Umyvadla Yard

Wybierz swój kształt, rozmiar i kolor

Potrzebujesz wariant standardowy czy narożny? Wybieraj spośród różnych kształtów i rozmiarów.

Umywalkę połączysz z konsolą w kolorze białym, czarnym lub ze stali nierdzewnej. Dopasowanie konsoli, armatury, syfonu i korka w jednym odcieniu dodaje elegancji.