Google+ Instagram Youtube

Kąpiel

Akcesoria do wanien

Dostosuj wannę do swoich życzeń za pomocą dopasowanych dodatków, które stworzą w niej miejsce codziennego relaksu. Możesz wybierać spośród uchwytów, zagłówków lub kompletów odpływowych, również z napełnianiem przelewem.

Do wybranych wanien oferujemy uchwyty w kolorze białym i szarym oraz w wersji ze stali nierdzewnej. Zagłówki RAVAK są wyprodukowane z powlekanego poliuretanu i każdy został zaprojektowany specjalnie do danej wanny, dlatego nie można ich wzajemnie wymieniać. Są dostępne również w kolorze białym lub szarym. Do montażu parawanów i drzwi nawannowych oferujemy między innymi profesjonalny silikon RAVAK.


Dostępne w każdej chwili
Akcesoria do wanien można dokupić u nas w dowolnej chwili, a dzięki stabilności marki RAVAK na rynku nie musisz się obawiać, że po latach nie uzyskasz usługi serwisowej, zabraknie dodatków czy środków pielęgnacyjnych. Wszystkie akcesoria można zamówić przez eshop.ravak.pl.

Przemyślany asortyment
W jednym miejscu kupisz wszystko, czego potrzebujesz do swojej wanny.

Zagłówki do wanien

Zagłówki

Zwiększają znacząco komfort kąpieli, zapewniając wygodną pozycję w wannie. Proponujemy zagłówki dedykowane do konkretnych modeli wanien. Nawiązują formą do ich estetyki, a jednocześnie dopasowane są kształtem i wymiarem. Produkty wykonane są z powlekanego poliuretanu, dzięki czemu wykazują odporność na wilgoć. Występują w kolorach białym i szarym.

Uchwyty do wanien

Uchwyty

Podnoszą poziom bezpieczeństwa po zażyciu kąpieli. Uchwyty do wanien ułatwiają wstawanie, ale również wchodzenie do wanny. Ograniczają ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Oferujemy produkty stylistycznie dopasowane do konkretnych modeli wanien. Produkty można zamontować w dowolnym miejscu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Komplety odpływowe i napełnianie

Komplety odpływowe

Funkcjonalne produkty, umożliwiające bezproblemowe odprowadzenie wody po kąpieli, dostępne są w dwóch wersjach. Oferujemy klasyczne komplety odpływowe z przelewem, a także modele wannowe z napełnianiem przelewem. W produktach zastosowano kontrolę odpływu w formie mechanizmu ClickClack lub w wersji z cięgnem połączonym z pokrętłem.

Akcesoria do montażu

Akcesoria do montażu

Produkty dedykowane do instalacji wanny w łazience bazują na autorskich pomysłach. Proponujemy niezawodne akcesoria do montażu. Dostępny w ofercie silikon sanitarny, powstał we współpracy z najlepszymi producentami z branży i umożliwia mocne połączenie różnych nawierzchni. Ponadto w asortymencie znajdują się specjalne listwy maskujące w 3 wariantach.

H2O Color - chromoterapia

H2O Color - chromoterapia

Atrakcyjny dodatek dla wszystkich, którzy cenią relaks podczas kąpieli. Chromoterapia H2O Color to zestaw podwodnego oświetlenia przystosowany do montażu w większości wanien akrylowych dostępnych na rynku. System umożliwia sterowanie natężeniem oraz kolorem światła, a także posiada funkcję MoonLight. Gwarantuje wysoki stopień odprężenia.