Google+ Instagram Youtube

Kąpiel

Akcesoria do wanien

Dostosuj wannę do swoich życzeń za pomocą dopasowanych dodatków, które stworzą w niej miejsce codziennego relaksu. Możesz wybierać spośród uchwytów, zagłówków lub kompletów odpływowych, również z napełnianiem przelewem.

Do wybranych wanien oferujemy uchwyty w kolorze białym i szarym oraz w wersji ze stali nierdzewnej. Zagłówki RAVAK są wyprodukowane z powlekanego poliuretanu i każdy został zaprojektowany specjalnie do danej wanny, dlatego nie można ich wzajemnie wymieniać. Są dostępne również w kolorze białym lub szarym. Do montażu parawanów i drzwi nawannowych oferujemy między innymi profesjonalny silikon RAVAK.


Dostępne w każdej chwili
Akcesoria do wanien można dokupić u nas w dowolnej chwili, a dzięki stabilności marki RAVAK na rynku nie musisz się obawiać, że po latach nie uzyskasz usługi serwisowej, zabraknie dodatków czy środków pielęgnacyjnych. Wszystkie akcesoria można zamówić przez eshop.ravak.pl.

Przemyślany asortyment
W jednym miejscu kupisz wszystko, czego potrzebujesz do swojej wanny.

Uchwyty do wanien

Uchwyty

Podnoszą poziom bezpieczeństwa po zażyciu kąpieli. Uchwyty do wanien ułatwiają wstawanie, ale również wchodzenie do wanny. Ograniczają ryzyko poślizgnięcia się i upadku. Oferujemy produkty stylistycznie dopasowane do konkretnych modeli wanien. Produkty można zamontować w dowolnym miejscu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Komplety odpływowe i napełnianie

Komplety odpływowe

Funkcjonalne produkty, umożliwiające bezproblemowe odprowadzenie wody po kąpieli, dostępne są w dwóch wersjach. Oferujemy klasyczne komplety odpływowe z przelewem, a także modele wannowe z napełnianiem przelewem. W produktach zastosowano kontrolę odpływu w formie mechanizmu ClickClack lub w wersji z cięgnem połączonym z pokrętłem.

Akcesoria do montażu

Akcesoria do montażu

Produkty dedykowane do instalacji wanny w łazience bazują na autorskich pomysłach. Proponujemy niezawodne akcesoria do montażu. Dostępny w ofercie silikon sanitarny, powstał we współpracy z najlepszymi producentami z branży i umożliwia mocne połączenie różnych nawierzchni. Ponadto w asortymencie znajdują się specjalne listwy maskujące w 3 wariantach.

H2O Color - chromoterapia

H2O Color - chromoterapia

Atrakcyjny dodatek dla wszystkich, którzy cenią relaks podczas kąpieli. Chromoterapia H2O Color to zestaw podwodnego oświetlenia przystosowany do montażu w większości wanien akrylowych dostępnych na rynku. System umożliwia sterowanie natężeniem oraz kolorem światła, a także posiada funkcję MoonLight. Gwarantuje wysoki stopień odprężenia.