Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Koncept Chrome

Najszerszy i najbardziej kompleksowy koncept na rynku

Wsłuchaj się w koncept Chrome i stwórz łazienkę, która zaskoczy Cię synergią stylu i funkcjonalności. Koncept Chrome obejmuje ponad 250 produktów dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Estetycznym detalem łączącym jest kształt owalu, który odnajdziemy we wszystkich elementach serii, m.in. w wannie, parawanie nawannowym, kabinach prysznicowych dostępnych w różnych wariantach, brodzikach, odpływach liniowych, umywalkach, meblach i szeregu baterii i akcesoriów łazienkowych. Nowością jest rozszerzenie serii o wannę asymetryczną, która jest idealna dla miłośników kąpieli. Wygoda, z podręczną przestrzenią do odkładania i tak zaprojektowana, aby użytkownik siedząc w wannie miał widok na całą łazienkę.

 

Polecane elementy Konceptu Chrome

Koncept Chrome

Rozwiązanie do każdej łazienki

Dzięki możliwości doboru przemyślanych produktów w różnych wariantach, ale o jednakowym designie koncept Chrome można zaaranżować w każdej łazience i nie tylko! Koncept ten obejmuje również produkty do toalety. Wszystko w nowoczesnym i ponadczasowym designie.


Koncept Chrome

Ceramika i konglomerat

Preferujesz klasyczne zalety ceramiki a może podoba Ci się precyzyjny kształt produktów z konglomeratu? Niezależnie od Twojego wyboru, wybrany produkt będzie spójny ze wzornictwem konceptu Chrome. Wszystkie umywalki można uzupełniać stylowymi meblami, które zostały dopasowane kształtem do pozostałych elementów kolekcji.


Koncept Chrome

Uniwersalny design

Kształt produktów z serii Chrome jest tak piękny, że nigdy nie przestanie cieszyć. Styl serii zdominuje łazienkę, ale jednocześnie dopełni inne sprzęty w łazience. Możliwość wyboru między wanną prostokątną a asymetryczną pozwoli na stworznie strefy kąpielowe na miarę potrzeb.