Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Wanna Ypsilon

Akrylowa wanna wolnostojąca Ypsilon

Nowy wymiar komfortu. Nazwa wanny inspirowana jest literą Y i jej zakrzywioną linią. Surowa symetria została złagodzona romantyczną sylwetką. Nieskomplikowany kształt wanny odpowiada współczesnemu wzornictwu, ale i zapewnia nowy wymiar komfortu. Wanna Ypsilon rozszerza się lekko na boki w okolicy ramion, zachęcając do wygodnego ułożenia rąk, otwarcia klatki piersiowej oraz rozluźnienia szyi i głowy. Komfort leżenia w wannie Ypsilon w połączeniu z ciepłą kąpielą daje ciału wyjątkowe poczucie wolności.
Ypsilon jest dostępna z wannowym kompletem odpływowym; z przelewem i maskownicą odpływu w kolorze chrom, białym lub czarnym, aby idealnie pasowała do wybranych baterii.

Nagroda dla wanny Ypsilon:
Ocenění pro vanu Solo

Záruka

Seria

Wolność to stan umysłu

Krok do nowego wymiaru, w którym można określić reguły. Wolnostojące wanny dominują w pomieszczeniu i oprócz wygodnej kąpieli oferują też komfort wypoczynku. Umieść wannę w miejscu, które podkreśli jej wyjątkowość i poznaj nowy wymiar kąpieli. Nie ograniczaj się. Zrelaksuj się i ciesz się poczuciem wolności z firmą RAVAK.

Wybierz model wanny, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Z odrobiną romantyzmu w wannie Ypsilon, poczujesz wyjątkowy komfort dla klatki piersiowej, rąk szyi i głowy. Wanna Solo łączy podstawowe linie prostokątnego dna i owalnych boków, aby zadowolić wszystkich miłośników minimalizmu. Zaokrąglone ścianki wanny Freedom O tworzą kojącą atmosferę i zapewniają przyjemną kąpiel. Myślisz, że układ łazienki nie pozwoli na umieszczenie wanny wolnostojącej na środku przestrzeni? Nieważne, nic nie tracisz. Mamy dla Ciebie wannę Ypsilon Wall, która wyróżnia się najlepiej kiedy stoi pod ścianą.
Wanna Freedom Wall do montażu przy ścianie jest również dostępna w wariancie z czarną obudową.

 

Wanny wolnostojące

Nowy wymiar relaksu

Poznaj nowy wymiar kąpieli w wolnej przestrzeni i poznaj nowy sposób spędzania wolnego czasu. Już nie zechcesz wychodzić z domu, wystarczy Ci Twoja łazienka.


Wanny wolnostojące

Do wspólnych przeżyć

Niewiele wanien jest tak odpowiednich do kąpieli we dwoje jak wanny wolnostojące. Identyczne nachylenie powierzchni wewnętrznej po obu stronach, odpływ umieszczony po środku sprzyja wygodnej kąpieli we dwoje. Wannowy komplet odpływowy jest w dostępny w kolorze chrom lub czerń.


Wanny wolnostojące

Przemyślany efekt

Freedom Wall i Ypsilon Wall to wanny przeznaczone do montażu przy ścianie, dzięki czemu nadają się również do mniejszych łazienek. Szersza krawędź przy ścianie pozwala odłożyć wszystko, czego potrzebujesz do relaksu. Dzięki czarnej obudowie, wannę Freedom Wall można łatwo połączyć z innymi elementami wyposażenia łazienki.

Informacje techniczne

  • rozmiar: 180 x 80 cm
  • materiał: akryl
  • wariant wzmocnienia: LA - laminat
  • objętość: 270 l, waga brutto: 55 kg
  • wariant: wolnostojąca
  • gwarancja: 10 lat
  • w komplecie znajduje się syfon wannowy - chrom / czerń / biały

 Montaż wanny wymaga odpowiedniego przygotowania posadzki do instalacji syfonu i instalacji wodnej baterii. Wszystkie instalacje muszą być poprowadzone w podłodze łazienki (odpływ wanny, doprowadzenie wanny do baterii stojącej). Nóżki, przelew i korek są dołączone do opakowania. Uzupełnieniem wanny jest dopasowana wolnostojąca bateria podłogowa FM 080.00.

Objętość 270 lWaga 55 kg
Wanna Ypsilon

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
XC00100026 1800x800 Wanna Ypsilon 1800x800 wolnostojąca biała, osłona przelewu i odpływu chrom 11 144
XC00100034 Wanna Ypsilon 1800x800 wolnostojąca biała, osłona przelewu i odpływu czarny * 11 278
XC00100046 Wanna Ypsilon 1800x800 wolnostojąca biała, osłona przelewu i odpływu biały* 11 278
X070059 Podłogowa bateria wannowa FM 080.00 4 052

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.
* Termin dostawy wynosi do 5 tygodni.