Instagram Youtube Pinterest Google+

Informacje prasowe

picture

Czarne punkty dla RAVAK za wyjątkowy design

Czeski producent wyposażenia łazienkowego zdobył dwa czarne punkty w tym samym czasie. W Chicago nagrodę Good Design otrzymały aż dwa produkty – seria umywalek Moon i nowa, wolnostojąca wanna Solo, po raz pierwszy zaprezentowana na festiwalu Designblok w Pradze.

picture

Klasyka w nowoczesnym ujęciu – klasyczna wanna prostokątna – zalety wanien Classic, Chrome

RAVAK doskonale rozumie jaka siła tkwi w klasycznym wzornictwie. Prostota, umiar, harmonia, uniwersalizm, elegancja, poczucie dobrego smaku, czystość linii i klasyczne proporcje – to tylko niektóre cechy stylu klasycznego, który był punktem wyjścia dla projektanta wanien Classic oraz Chrome.

picture

Wyposażenie toalety od marki RAVAK

Łazienka połączona z toaletą ma swoje plusy i minusy w zależności do ilości użytkowników z niej korzystających. Jednak, jeśli zdecydujesz się rozdzielić te pomieszczenia toaleta nie powinna ustępować pięknem dopracowanej w każdym detalu łazience.

picture

Czeski design ponownie doceniony przez ekspertów

Rozwiązania produkowane przez markę RAVAK, których autorem jest Kryštof Nosál, zdobywają kolejne nagrody w międzynarodowych konkursach. Główną nagrodę iF DESIGN AWARD w swej kategorii uzyskał koncept łazienkowy 10° pokonując 388 produktów w kategorii Łazienka.

picture

Kabiny prysznicowe MATRIX - Styl, który mówi sam za siebie

RAVAK do oferty kabin przesuwnych wprowadza w roku 2016 nową luksusową serię Matrix, która jest najbardziej eleganckim rozwiązaniem przestrzeni prysznicowej z systemem przesuwu. Design produktu oparty jest na płaskich, równych liniach i kształcie równoległoboku, wpisanych w prostokątny lub kwadratowy kształt kabiny.

picture

Koncepty łazienkowe RAVAK przybrały nowe FORMY

Nowe zestawy wanien i umywalek RAVAK zaprojektowane przez Kryštofa Nosála prezentują świeże spojrzenie na klasyczne prostokątne kształty. Zabawa formą, niebanalna linia, a w efekcie możliwość dowolnego komponowania zestawów pozwalają na wyrażenie indywidualnego pomysłu na łazienkę.

picture

Chrom, biel – dlaczego jest trendy?

Lśniąca biel nie bez powodu jest uznawana za kolor wyjątkowy – kojarzy się z uroczystą atmosferą i perfekcyjną czystością. Dlatego jest barwą, która zawsze będzie odpowiednia w łazience – pomieszczeniu, w którym ze względu na swoją funkcję czystość odgrywa pierwszoplanową rolę.