Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Koncept 10°

Łazienka, która wychodzi Ci na spotkanie

Jednorazowe pomysły szybko znikają ze świata dobrego designu. Pozostają tylko koncepty czy idee, które zostały zaprojektowane od początku, dopracowane i przemyślane we wszystkich aspektach. Podobnie jest z konceptem 10°, który uzyskał już kilka nagród, zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych konkursach. Wszystkie elementy tego konceptu tworzą kompleksową całość, która rozbudowywana jest o kolejne, dopasowane produkty. Jest to idealny wybór dla miłośników klasycznych kształtów, których łazienka nie wymaga rozwiązań asymetrycznych, ale także dla specyficznych wymagań przestrzeni, w których asymetria oszczędza miejsce.

Cyfra 10 symbolizuje ilość stopni, zgodnie z którymi produkty zostały pochylone lub obrócone tak, aby ułatwić codzienne użytkowanie łazienki. Genialnie proste rozwiązanie opierało się początkowo na klasycznej wannie przesuniętej w kierunku łazienki o 10°. Tak zaprojektowana wanna zaoferuje więcej przestrzeni do odkładania kosmetyków, a wyposażona w parawan umożliwia wygodne wzięcia prysznica w przestronnej przestrzeni prysznicowej. Łazienkową matematykę uzupełnia umywalka obrócona do przestrzeni,  ergonomicznie nachylone baterie, które kierują strumień wody wprost na dłonie czy asymetryczna, wyjątkowa kabina prysznicowa.

Miłośnikom klasycznych kształtów koncept oferuje prostokątną wannę, kwadratowe i prostokątne kabiny prysznicowe oraz prostokątną umywalkę. Wszystkie elementy konceptu 10° łączy jednolity styl, wysokiej jakości materiały i autorski pomysł czeskiego designera.

Dowiedz się więcej o idei konceptu 10 °. Zobacz nasz film. 

Koncept łazienkowy 10° został nagrodzony:
Koncept łazienkowy 10° został nagrodzony

Polecane elementy Konceptu 10°

Koncept 10°

Rozwiązanie inspirowane doświadczeniem

Autorem konceptu jest studio Design Nosal, które wychodząc od bogatych doświadczeń w wzornictwie produktowym zaprojektowało rozwiązanie, które jest praktyczne i efektywne szanując Twój czas, który codziennie spędzasz w łazience.


Koncept 10°

Klasyczne kształty w nowoczesnym ujęciu

Koncept 10° przynosi prostą klasykę dopasowaną do współczesnych wymagań projektowania wnętrz. Podobają Ci się klasyczne kształty? Ciesz się nimi i doceń wygody innowacyjnych rozwiązań.


Koncept 10°

Uniwersalny design

Koncept nie wymaga jednoczesnego wykorzystania wszystkich produktów w łazience. Poszczególne produkty mogą być używane samodzielnie i dowolnie komponowane, bez utraty ich praktycznych właściwości.