Google+ Instagram Youtube

Kompleksowe rozwiązania łazienkowe

Koncept 10°

Łazienka, która wychodzi Ci na spotkanie

Cyfra 10 symbolizuje ilość stopni, zgodnie z którymi produkty zostały pochylone lub obrócone tak, aby ułatwić codzienne użytkowanie łazienki. Genialnie proste rozwiązanie opiera się na początkowo klasycznej wannie przesuniętej w kierunku łazienki o 10°. Tak zaprojektowana wanna zaoferuje więcej przestrzeni do odkładania kosmetyków, a wyposażona w parawan umożliwia wygodne wzięcia prysznica w przestronnej przestrzeni prysznicowej. Łazienkową matematykę uzupełnia umywalka obrócona do przestrzeni i ergonomicznie nachylone baterie, które kierują strumień wody wprost na dłonie.

Koncept łazienkowy 10° został nagrodzony:
Koncept łazienkowy 10° został nagrodzony

Polecane elementy Konceptu 10°

Koncept 10°

Rozwiązanie inspirowane doświadczeniem

Autorem konceptu jest studio Design Nosal, które wychodząc od bogatych doświadczeń w wzornictwie produktowym zaprojektowało rozwiązanie, które jest praktyczne i efektywne szanując Twój czas, który codziennie spędzasz w łazience.


Koncept 10°

Klasyczne kształty w nowoczesnym ujęciu

Koncept 10° przynosi prostą klasykę dopasowaną do współczesnych wymagań projektowania wnętrz. Podobają Ci się klasyczne kształty? Ciesz się nimi i doceń wygody innowacyjnych rozwiązań.


Koncept 10°

Uniwersalny design

Koncept nie wymaga jednoczesnego wykorzystania wszystkich produktów w łazience. Poszczególne produkty mogą być używane samodzielnie i dowolnie komponowane, bez utraty ich praktycznych właściwości.