Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

O nas

Koncentrujemy się na projektowaniu nowoczesnych łazienek dopracowanych w najmniejszym detalu oraz skomponowanych w kompleksowe i zarazem praktyczne rozwiązania. Naszym klientom dostarczamy wanny, kabiny prysznicowe, drzwi prysznicowe, brodziki, umywalki, meble łazienkowe, baterie łazienkowe i akcesoria.

Jako największy producent wyposażenia łazienek w Republice Czeskiej i jeden z największych graczy na europejskim rynku z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy naszym klientom odpowiedzialne podejście, stabilność, ciągłość produkcji i sprawdzoną jakość naszych produktów.

Historia

Historia

Firma RAVAK została założona w roku 1991 jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w roku 1997 stała się spółką akcyjną. Od początku nosi nazwę, która odzwierciedla nazwiska jej założycieli - rodziny Vařeka i Kreysa, które nadal aktywnie zarządzają spółką.

Design RAVAK

Design RAVAK

Design, przenikanie do świata sztuki i estetyki, jest naszym głównym celem. Swym klientom regularnie przedstawiamy przedmioty, które noszą „odcisk“ ręki autora, prezentują jego wyjątkowy styl. Do współpracy wybieramy takie studia projektowe, które z powodzeniem działają w konkurencyjnym środowisku międzynarodowym.

Technologia i materiały RAVAK

Technologia i materiały RAVAK

Połączenie długoletniego doświadczenia w branży, najnowszych technologii i najwyższej klasy materiałów tworzy jakość RAVAK.

Dlaczego RAVAK

Dlaczego RAVAK

Piękną łazienkę chciałby mieć każdy, jednak ważna jest też funkcjonalność, nie musisz więc rezygnować ze swoich oczekiwań. Koncepty łazienkowe i inne produkty RAVAK tak aranżują łazienkę, aby pomieścić w niej wszystko co niezbędne do komfortowej kąpieli w wannie i pod prysznicem.

Strefa RAVAK

Strefa RAVAK. Miejsce Twoich inspiracji

Strefy RAVAK to miejsca wyjątkowe, w których spotkasz profesjonalny zespół doradców oraz poznasz najnowsze trendy w aranżacji łazienek. W jednym miejscu kupisz wszystko co niezbędne w łazience od wanny, kabiny aż po akcesoria łazienkowe i baterie.

Aktualne promocje RAVAK

Aktualne promocje

Sprawdź nasze aktualne promocje na wanny i kabiny prysznicowe.

ZOBACZ KWARTALNIK >>>

Referencje RAVAK

Referencje

Podobnie jak woda nie przestrzega podziału świata narzuconego przez ludzi, podobnie nasze produkty nie znają granic. Wprost z Republiki Czeskiej trafiają do miejsc, gdzie efektywnie wykorzystywana jest oczyszczająca energia wody. Dlatego można je znaleźć w ponad 50 krajach świata, w najlepszych hotelach, firmach i prywatnych domach. Wszędzie tam klienci doceniają naszą markę za jakość produktów i oryginalny design.

Wystawy i targi RAVAK

Wystawy i targi

Produkty marki RAVAK można regularnie spotkać na czeskich oraz międzynarodowych targach i wystawach.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na zbliżających się targach Saloni del Mobile w Mediolanie.

Międzynarodowa Wystawa Łazienkowa 06 D41

Nagrody RAVAK

Nagrody

Podczas wieloletniej pracy marka RAVAK uzyskała najważniejsze nagrody w konkursach krajowych oraz międzynarodowych. Rozwiązania naszych projektantów są regularnie nominowane do konkursów Akademii Designu Czech Grand Design, Top Design award (Arena Design w Poznaniu) czy konkursu Łazienka Wybór Roku. Nasze wzornictwo doceniają także redakcje pism wnętrzarskich i lifestyle’owych, produkty uzyskały nominacje w konkursach Design dla Konesera czy nagrodę EDIDA w konkursie organizowanym przez czeską edycję Elle Decoration Award. W roku 2015 jeden z konceptów łazienkowych (10°) otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę na kontynencie europejskim za innowacyjny design - Red Dot 2015. Polegaj na designie, który jest regularnie weryfikowany przez ekspertów.

Kontakty RAVAK

Kontakty

Szukasz rozwiązania technicznego problemu lub masz do nas inne pytanie?