Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Kąpiel

Znajdź czas dla siebie i ciesz się z uroków życia, również podczas kąpieli w wygodnej wannie. Najlepsza inwestycja to taka, którą przeznaczysz na swoje potrzeby. W ofercie RAVAK znajdziesz wanny do każdej łazienki. Od specjalnych małych wanien do niewielkich łazienek, poprzez asymetryczne, sprawdzone wanny prostokątne w wymiarze nawet do 190 x 95, wanny narożne, po wanny wolnostojące, stanowiące centralny punkt wnętrza. Utrzymane są w różnych stylach estetycznych, dzięki czemu możliwe jest odpowiednie dopasowanie produktów do aranżacji wnętrza. Duży wybór kształtów i rozmiarów pozwala natomiast dostosować rozwiązanie do układu pomieszczenia i warunków lokalowych.

W większości nasze wanny można wyposażyć w dodatkowe produkty i praktyczne akcesoria. Proponujemy między innymi parawany i drzwi nawannowe. Dzięki czemu możliwa będzie również kąpiel pod prysznicem. Wybierając odpowiednią wannę z parawanem, uzyskasz dodatkowo przestronną kabinę prysznicową. To idealne zestawienie, gdy oczekujesz wszechstronnych zastosowań – pozwala na długie, odprężające kąpiele, jak i szybki, poranny prysznic. Praktyczne akcesoria zapewniają natomiast bezproblemowe podłączenie do kanalizacji wodociągowej oraz montaż.

Wanny z dożywotnią gwarancją

Wanny

Atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie to cechy charakterystyczne dla wszystkich naszych wanien. W ofercie znajduje się 23 różnych modeli utrzymanych w odmiennej estetyce. Produkty wykonane są z mocnych płyt akrylowych odlewanych. Wytrzymałość zawdzięczają także wzmocnieniu żywicą poliestrową z włóknem szklanym (laminat).

Parawany nawannowe

Parawany nawannowe

Zwiększają funkcjonalność wanien, umożliwiając dostosowanie do aktualnych potrzeb użytkowników. Parawany nawannowe chronią przed rozpryskiwaniem się wody po całym pomieszczeniu podczas szybkiego prysznica na stojąco. Mogą być zamontowane na już używanej wannie, jak dobrane do nowego modelu – bez względu czy chodzi o klasyczny model, czy też ma on asymetryczne kształty.

Środki czyszczące

Środki czyszczące

Bezpieczne dla człowieka oraz sanitariatów w łazienkach – środki czyszczące od Ravak nie zawierają chloru i agresywnych składników. Pomimo to gwarantują wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń, jednocześnie nie niszczą powierzchni wanien, brodzików, paneli. Wśród produktów dostępne są środki do szyb, do powierzchni akrylowych, do odpływów.

Akcesoria do wanien

Akcesoria

Dedykowane do prostego montażu wanien akcesoria zapewniają sprawną instalację w każdej łazience. Nowoczesny silikon sanitarny – autorskiego projektu Ravak – oraz listwy maskujące pozwalają na bezproblemowe zamontowanie wanny. Ponadto proponujemy dwa rodzaje kompletów odpływowych: sterowany mechanizmem ClickClack oraz oparty na cięgnie połączonym z pokrętłem.