Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe Espirit

Dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych

Piękno, które przetrwa próbę czasu

Naturalne piękno baterii Espirit wynika ze starannie dobranych proporcji każdego elementu. Podstawa ich wyjątkowości to użytkowy design, dlatego baterie Espirit będą eleganckim uzupełnieniem każdej łazienki. Nie będą rzucały się w oczy, a ich wygląd będzie zachwycać nawet po wielu latach.

Vodovodní baterie Espirit

A Ty, jaki kolor wybierzesz?

To od Ciebie zależy, czy kolor stanie się elementem jednoczącym łazienkę. Dobierając odpowiedni kolor baterii możesz też całkowicie przekształcić wygląd wnętrza. Wybierz wariant kolorystyczny, który nada Twojej łazience charakteru.
Baterie Espirit są dostępne w 5 kolorach: Black Matt, Graphite Brushed, Rose Gold Brushed, Chrome oraz White Velvet.

Vodovodní baterie Espirit

Inteligentne podejście do oszczędzania

Baterie wyposażone w system BeCool oszczędzają zużycie ciepłej wody, a tym samym energię. Jak to możliwe? Ponieważ ruch dźwigni baterii rozpoczyna się w pozycji środkowej i wypływa z niej tylko zimna woda. W przypadku standardowych baterii w tej pozycji gorąca woda jest już mieszana z zimną wodą. I często niepotrzebnie. Ta woda nie wydostaje się z baterii nawet przy krótkim opłukaniu rąk. System BeCool zapewnia, że woda zaczyna się nagrzewać tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcesz. Kiedy przekręcisz uchwyt w lewo. System BeCool oszczędza nie tylko Twoje pieniądze, ale także i naszą planetę.

Vodovodní baterie Espirit

Aksamitna biel

Dotknij, a poczujesz różnicę. To nie jest zwykła biel. Wykończenie White Velvet zaskoczy Cię swoją aksamitną powierzchnią. Co więcej, wyglądu baterii nie popsują krople wody czy kamień, będą one po prostu niewidoczne. Dlatego będzie służyć przez lata, wyglądając pięknie, nie tracąc nic ze swojego stylowego wyglądu. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie estetyczną prostotę.


Vodovodní baterie Espirit

Nadzwyczajny perlator

Wewnątrz baterii znajduje się zaawansowany perlator z systemem EcoFlow. Przepływ wody jest ograniczony do 5 l na minutę i wzbogacony powietrzem. Prawdopodobnie nawet tego nie zauważysz, ale wpłynie to na zużycie wody, które będzie niższe niż w przypadku zwykłej baterii.


Vodovodní baterie Espirit

Ozdobią Twoją ścianę

Dla zwolenników minimalistycznych rozwiązań w kolekcji baterii Espirit znajdują się także także subtelne modele podtynkowe nadające się do umywalki, wanny lub prysznica.