Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Parawany nawannowe

Wanna nie musi służyć tylko kąpieli. Użyj parawanu nawannowego i bierz wygodnie prysznic na stojąco, nie zalewając przy tym całej łazienki. Parawany lub drzwi nawannowe oferujemy w wielu różnych modelach. Pasują nie tylko do oryginalnych wanien RAVAK, ale można je zamontować praktycznie na dowolnej prostokątnej wannie z równą górną krawędzią. Parawan na wannę tworzy częściową barierę (szerokość od 80 do 130 cm), chroniącą przed rozpryskiwaniem wody, drzwi nawannowe uszczelniają całą przestrzeń wokół wanny od ściany do ściany.

Parawany nawannowe zapobiegają rozpryskiwaniu wody na podłogę, dzięki czemu podłoga łazienki pozostanie po prysznicu sucha i bezpieczna. Wannę z parawanem nawannowym lub drzwiami docenią nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci, które kochają chlapanie się w wodzie. Parawany nawannowe umożliwiają jednocześnie wygodny prysznic w pozycji stojącej.

Parawany i drzwi nawannowe można łatwo zainstalować w już gotowej łazience i na użytkowanej wannie. Montaż jest bardzo prosty i poradzi sobie z nim praktycznie każdy. Są mocowane do ściany za pomocą tylko kilku śrub. W przypadku wszystkich parawanów nawannowych jesteśmy w stanie zaoferować wyprodukowanie ich na indywidualne zamówienie.