Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Akcesoria techniczne

Produkty uzupełniające

Niezbędne dodatki, które stworzą funkcjonalną i estetyczną całość dostępne są w naszej ofercie w postaci autorskich akcesoriów. Przeznaczone są do dostosowania kabiny prysznicowej przede wszystkim do istniejącego otworu budowlanego oraz do wymagań i upodobań Klientów. Wśród dostępnych produktów znajdują się rozwiązania, których odpowiednia kombinacja pozawala na bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Wykonane są z materiałów odpornych na podwyższoną wilgotność.

W ofercie akcesoriów znajdują się praktyczne dodatki do kabin i drzwi prysznicowych, do brodzików, do wanien, do ceramiki sanitarnej, do baterii łazienkowych, a nawet do mebli łazienkowych. Polecamy akcesoria przeznaczone do montażu kabin prysznicowych, wanien, itp., jak również dodatki służące wyłącznie podniesieniu komfortu w łazienkach.

Akcesoria do kabin i drzwi prysznicowych

Akcesoria do kabin i drzwi prysznicowych

Rozwiązania, które pomogą zamontować kabiny oraz drzwi prysznicowe, dostępne są w naszej ofercie w postaci profilów mocujących i poszerzających, a także uchwytów, wsporników i materiałów montażowych. Wszystkie produkty bazują na solidnych materiałach, a ich konstrukcja jest przemyślana pod kątem jak największej wytrzymałości.

Akcesoria do brodzików prysznicowych

Akcesoria do brodzików prysznicowych

Praktyczne dodatki, stosowane przy montażu brodzików prysznicowych, zapewnią wysoki komfort użytkowania. Dostarczamy wszechstronne rozwiązania w zakresie podstawy kabiny prysznicowej jak syfony, listwy maskujące, a także nóżki i stelaże. Produkty pozwalają odpowiednio wypoziomować brodzik prysznicowy. Proponujemy także proste, sprawdzone rozwiązania do podniesienia bezpieczeństwa w łazience.

Akcesoria do wanien

Akcesoria do wanien

Kompleksowy charakter oferty akcesoriów do wanien gwarantuje bezpieczne ich użytkowania, a także łatwy montaż. Proponujemy dedykowane do naszych modeli wanien komplety odpływowe z mechanizmem ClickClack bądź systemem opartym o cięgno połączone z pokrętłem. Zapewniamy dodatkowo produkty pomocne przy montażu jak silikon sanitarny czy listwy maskujące.

Akcesoria do umywalek

Akcesoria do umywalek

Niezawodne dodatki do umywalek gwarantują komfort ich użytkowania. W asortymencie znajdują się korki – stałe oraz z wygodnym mechanizmem ClickClack. Posiadamy także syfony przeznaczone do umywalek – mosiężny oraz U-rurowy, oba o uniwersalnym zastosowaniu. Wykonane są z materiału odpornego na korozję oraz działanie detergentów czyszczących.

Akcesoria do ceramiki sanitarnej

Akcesoria do ceramiki sanitarnej

Stanowią nieodłączny element mis toaletowych oraz bidetów. Akcesoria do ceramiki sanitarnej przeznaczone są do jej właściwego montażu oraz usprawnienia. W naszym asortymencie znajdują się stelaże podtynkowe i moduły ze wspornikami, które pozwalają na zamocowanie mis oraz bidetów w ścianie. Ukryta instalacja nie ingeruje dzięki temu w wygląd wystroju wnętrza.

Akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe

Wykonane z solidnego materiału nóżki dedykowane do mebli łazienkowych pozwalają ustawić szafki na podłodze. Proponujemy w ofercie także dodatkowe szuflady wewnętrzne. Staramy się, aby akcesoria meblowe dostępne w naszym asortymencie gwarantowały wygodę naszym Klientom.

Akcesoria do baterii łazienkowych

Akcesoria do baterii łazienkowych

Sprawiają, że codzienna kąpiel przestaje być tylko rutyną i staje się przyjemnym rytuałem. W ofercie dostępne są akcesoria do baterii łazienkowych, które zwiększają ich funkcjonalność oraz zapewniają wygodę w użytkowaniu. Deszczownice, słuchawki prysznicowe z regulacją strumienia wody, obrotowe drążki prysznicowe i wiele innych rozwiązań – wszystkie stworzone dla Twojej przyjemności.