Pinterest Google+ Instagram Youtube

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Ceramika sanitarna

Wyposażenie toalet proponowane przez RAVAK jest połączeniem tradycyjnego materiału i nowoczesnego designu. Do produkcji toalet wybieramy ceramikę o bezkompromisowej jakości formowaną w doskonałe produkty, które dopasowane kształtem do reszty wyposażenia łazienki nie zwracając na siebie uwagi jednocześnie pełnią praktyczą funkcję.

Łazienka połączona z WC ma swoje wygody i niewygody, zadbaj o to, aby jej piękno nie miało wad. Całe pomieszczenie możesz wyposażyć w produkty z jednego konceptu, tak aby łazienka była przemyślana i praktyczna. Do wanien, kabin prysznicowych i umywalek czy baterii dobierz ceramiczny bidet i WC z dedykowanym systemem instalacji. To wszystko w jednym miejscu, od jednej marki i od największego czeskiego producenta.

Koncept Chrome został tak przemyślany przez projektanta, aby w razie potrzeby wyposażyć także oddzieloną od łazienki toaletę. Oprócz bidetu i miski WC seria obejmuje również mniejszą umywalkę z małą szafką, baterie łazienkowe oraz szeroką skalę akcesoriów łazienkowych, takich jak mydelniczki, dozowniki na mydło, szczotki WC, kubeczki, wieszaki czy półki na ręczniki.