Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Ceramika sanitarna

Wyposażenie toalet proponowane przez RAVAK jest połączeniem tradycyjnego materiału i nowoczesnego designu. Do produkcji toalet wybieramy ceramikę o bezkompromisowej jakości formowaną w doskonałe produkty, które dopasowane kształtem do reszty wyposażenia łazienki nie zwracając na siebie uwagi jednocześnie pełnią praktyczą funkcję.

Łazienka połączona z WC ma swoje zalety i wady. Całe pomieszczenie możesz wyposażyć w produkty z jednego konceptu, tak aby łazienka była przemyślana i praktyczna. W przypadku produktów Chrome i Classic możesz wybrać miskę WC (a w serii Chrome również bidet) zaprojektowaną przez czeskiego designera Kryštofa Nosála. 

Koncept Chrome został tak przemyślany przez projektanta, aby w razie potrzeby wyposażyć także oddzieloną od łazienki toaletę. Oprócz bidetu i miski WC seria obejmuje również mniejszą umywalkę z małą szafką, baterie łazienkowe oraz szeroką skalę akcesoriów łazienkowych, takich jak mydelniczki, dozowniki na mydło, szczotki WC, kubeczki, wieszaki czy półki na ręczniki.