Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Referencje

Zagraniczne referencje RAVAK

Zagraniczne:

Ponad 70 procent całkowitej produkcji RAVAK jest eksportowana do 50 krajów na świecie rozpowszechniając dobre imię europejskich produktów. Nasze produkty można znaleźć w najbardziej znanych hotelach (Hotel President - Ukraina, Hotel Royal Azur - Tunezja, Tunisko, Tamweel Tower i MAG 214 - Dubaj, Hotel Orange - Hiszpania, Hotel Pheonicia Grand - Rumunia, Hotel Opera - Ukraina oraz w wielu innych).

Republika Czeska referencje RAVAK

Republika Czeska:

Marka RAVAK jest jednym z największych czeskich producentów wyposażenia łazienkowego i dlatego pełni niezastąpioną rolę w czeskich gospodarstwach domowych. W przeciwieństwie do innych zagranicznych marek przystępujemy do aranżacji łazienek mając doświadczenie na lokalnym rynku i znając warunki. Wiemy, że nasza rola nie kończy się na dostawie towaru do klient końcowego – przeciwnie jest to dopiero początek.

Referencje Polska RAVAK

Polska:

Marka RAVAK jest obecna na polskim rynku niemal od 20 lat. W tym czasie ewoluowała w świadomości klientów od czeskiego dostawcy kabin prysznicowych do nowoczesnej marki mającej w swojej ofercie kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania łazienkowe. Produkty naszej marki można również znaleźć w obiektach hotelowych i noclegowych w całej Polsce.

Łazienki naszych klientów

Łazienki naszych klientów:

Zainspiruj się łazienkami naszych klientów. Zobacz produkty, które wybrali dla podniesienia standardu i komfortu własnej łazienki.