Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Strefa RAVAK

Zainspiruj się!


Nasza siła tkwi nie tylko w wyjątkowych produktach, ale w całych rozwiązaniach tzw. konceptach łazienkowych. Tworząc produkty zastanawiamy się nie tylko nad ich kształtem, ale także nad funkcjonalnością całej łazienki. To właśnie połączenie pięknego wzornictwa, niezawodnej jakości i praktycznych korzyści sprawia, że koncepty łazienkowe RAVAK są unikalne na rynku. W Strefach RAVAK zlokalizowanych w całej Polsce zobaczysz nasze propozycje i gotowe aranżacje, które będą inspiracją do urządzenia salonu kąpielowego, nowoczesnej łazienki w lofcie czy małej łazienki w bloku. 

Zaoszczędź czas!


Strefa RAVAK to miejsce, w którym kupisz wszystko co niezbędne w łazience, począwszy od wanny, kabiny aż po akcesoria łazienkowe i baterie. Największe ekspozycje z szerokim asortymentem produktów RAVAK zapewnią możliwość osobistego sprawdzenia jakości produktów RAVAK  i wyboru rozwiązań dopasowanych do łazienki niezależnie od jej metrażu. A co najważniejsze wszystkie produkty będą w jednakowym, wysokim standardzie wykonania sygnowanym marką RAVAK.

Zaufaj profesjonalistom!


Przeszkolony i profesjonalny zespół sprzedaży naszego Partnera doradzi dobór produktów, wykona wizualizację łazienki, czy zaproponuje transport produktów do domu (dostępne w zależności od oferty Salonu Partnerskiego RAVAK). 

Znajdź Strefę RAVAK w swojej okolicy na liście Salonów Partnerskich RAVAK