Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Umywalki

Najlepsza umywalka to taka, która jest tak subtelna, że nie zwracasz uwagi na to kiedy z niej korzystasz. Posiada wystarczającą ilość miejsca na mydło i szczoteczki do zębów, przy czym nie krępuje ruchów. Jest na tyle solidna by wytrzymać intensywne użytkowanie, łatwa w czyszczeniu i, co nie mniej ważne, tworzy estetyczną całość z szafką, w której zmieścisz wszystkie niezbędne przedmioty.

Oprócz tradycyjnych umywalek w rozmiarach 60, 70 lub 80 cm w naszej ofercie znajdują się również umywalki podwójne (umywalka podwójna Chrome, umywalka podwójna Classic), a także umywalki mini (umywalka Classic Mini I, umywalka Classic Mini II), które będą idealnie pasowały np. do toalety.

Umywalki RAVAK doskonale współgrają z dostępnymi koncepcjami łazienkowymi, a niektóre z nich zostały zaprojektowane tak, aby można je było umieścić np. nad wanną (umywalka Avocado, umywalka BeHappy) lub osobno z odpowiednimi szafkami.

Nasze umywalki produkujemy z materiału kompozytowego na bazie kruszonego dolomitu (odlewany marmur zwany konglomeratem) lub ceramiki. Zaletą umywalek kompozytowych są idealnie gładkie krawędzie i perfekcyjnie płaska powierzchnia, która doskonale nadaje się do stawiania przyborów toaletowych. Nasze umywalki ceramiczne również oferują szeroki zakres korzyści, są kompaktowe i odporne na uszkodzenia, łatwe w konserwacji i piękne w swojej prostocie, co sprawia, że wpasowują się w każdy wystrój łazienki.