Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

Środki czyszczące

Znaczna część powszechnie stosowanych środków dezynfekujących i środków czyszczących zawiera chlor i inne agresywne składniki, które mogą nieodwracalnie uszkodzić wyroby sanitarne w łazience. Dlatego firma RAVAK opracowała własną serię kosmetyków łazienkowych, których działanie jest regularnie testowane, a firma ponosi pełną odpowiedzialność za ich skuteczność i niezawodność. Należy wystrzegać się stosowania niesprawdzonych środków czyszczących w swojej łazience!

Nasze kabiny prysznicowe, drzwi i parawany nawannowe ze szklanym wypełnieniem, docenisz za unikatową powłokę ochronną powierzchni szkła  - RAVAK AntiCalc® Hydrofobowa powłoka nanoszona jest na szkło już w procesie produkcji i zapobiega osadzaniu się nieczystości i osadów z wody. Krople wody na niej nie zasychają, ale spływają w dół. Warstwa ochronna jest w pełni odporna także na powszechnie stosowane środki czyszczące do okien i szkła, jednak należy ją regularnie pielęgnować i konserwować. Zalecamy odnawianie warstwy ochronnej preparatem RAVAK AntiCalc Conditioner co dwa do sześciu miesięcy w zależności od częstotliwości użytkowania i twardości wody.

Do osadów i tłustych zanieczyszczeń na wyrobach sanitarnych, płytkach ściennych i podłogowych jest przeznaczony RAVAK Cleaner. Do kamienia wodnego i innych osadów, które psują wygląd i funkcjonalność baterii łazienkowych oraz kuchennych, opracowaliśmy nowy środek RAVAK Cleaner Chrome. Do skutecznego rozpuszczenia największych nieczystości osadzonych w syfonach wanien, brodzików i umywalek służy RAVAK TurboCleaner

Środki czyszczące RAVAK

Skuteczne i bez ryzyka

Delikatnie oczyszczą łazienkę, nie zaszkodzą żadnym materiałom, z których wykonane jest wyposażenie łazienki.  Niewłaściwie dobrany środek czyszczący mógłby nieodwracalnie uszkodzić armaturę czy powierzchnię wanny akrylowej.


Środki czyszczące RAVAK

Opracowane przez profesjonalistów

Wraz z wysokiej jakości kabiny prysznicowej czy brodzikiem od doświadczonego producenta możesz uzyskać także profesjonalne środki czyszczące. Efekty działania naszych środków czyszczących są regularnie testowane, a za ich skuteczność i niezawodność ponosimy pełną odpowiedzialność.


Środki czyszczące RAVAK

Dbałość o każdy element wyposażenia łazienki

Asortyment środków czyszczących RAVAK obejmuje bogaty wybór produktów, z których każdy ma swoje przeznaczenie. Nigdy nie przydarzy się sytuacja, że przez stosowanie uniwersalnego środka czyszczącego uszkodzisz nieodwracalnie wrażliwe elementy wyposażenia łazienki.  .