Google+ Instagram Youtube

Kompleksowe rozwiązania łazienkowe

Kompleksowe rozwiązania łazienkowe

Łazienka, podobnie jak całe mieszkanie, potrzebuje zdecydowanego pomysłu, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy i produkty zostaną ułożone w funkcjonalną i estetyczną całość. Przygotowaliśmy kilka propozycji i koncepcji, jak może wyglądać łazienka, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i będzie cieszyła nawet po wielu latach użytkowania. W ośmiu konceptach łazienkowych ujęliśmy nie tylko wanny i umywalki, ale także parawany nawannowe, meble i baterie łazienkowe. Zainspiruj się naszą ofertą kompleksowych rozwiązań.

Obejmują zarówno rozwiązania do małych łazienek, w których ważny jest każdy centymetr a umywalki zostały pomysłowo umieszczone nad wanną, są też zestawy do średnich i większych łazienek, w których oprócz wzornictwa nadal ważna jest funkcjonalność wnętrza.

Oferujemy 8 - spójnych designowo - konceptów łazienkowych:
  • oparty na nowoczesnym wzornictwie i efektownym rozwiązaniu koncept 10°
  • odpowiedni do indywidualnego komponowania, zmienny i luksusowy zestaw łazienkowy BathGallery
  • podstawą każdej łazienki jest nowoczesny koncept Chrome, który obejmuje tak wannę, jak i kabinę prysznicową i inne produkty
  • majestatyczny, a jednocześnie łagodny i harmonijny – taki jest koncept Evolution
  • przemyślane rozwiązania do małych łazienek zaoferuje AvocadoBeHappy
  • przemyślane rozwiązania do małych łazienek zaoferuje Rosa z ofertą 3 asymetrycznych wanien
  • ponadczasowy i praktyczny design łazienki zagwarantuje Classic dzięki wannie klasycznego kształtu

Wybierz jeden z naszych konceptów, dzięki którym szybko i łatwo dopasujesz całe wyposażenie łazienki w jednym miejscu, unikając długiego chodzenia po salonach łazienkowych.

Koncept 10°

Koncept 10°

Przesunięcie o 10 stopni wystarczyło do zwiększenia funkcjonalności. Koncept 10 opiera się na prostym rozwiązaniu, gdzie niewielka zmiana bardzo poprawia komfort użytkowania - większa przestrzeń na krawędzi wanny do ustawiania kosmetyków, bateria kierująca strumień wody od razu na dłonie. Pomysł sprawdził się w wielu elementach wyposażenia łazienkowego.

Koncept Chrome

Koncept Chrome

Spójny wygląd ponad 50 elementów do wyboru był prawdziwym wyzwaniem. Podjęliśmy je i stworzyliśmy najszerszą na rynku ofertę komponentów łazienkowych utrzymanych w jednej estetyce. Charakterystyczna dla całego konceptu jest powtarzalność kształtu owalu, pojawiająca się formie wanny, bidetu, baterii łazienkowej, siedzisku, a nawet – zaokrąglonych rogach wgłębienia brodzika.

Koncept Formy 01

Koncept Formy 01

Zabawa formą doskonale ujęta została w tym koncepcie. Łagodne przejścia kształtów są doskonale widoczne w eleganckich wannach oraz umywalkach. Zamierzona asymetria nadaje oryginalnego charakteru produktom z serii. Doskonale sprawdzi się w łazienkach utrzymanych w stylu minimalistycznym, jak również w nowoczesnych wnętrzach.

Koncept Formy 02

Koncept Formy 02

Charakterystyczne zaokrąglone linie elementów wyposażenia łazienek w tym koncepcie nadają wannom i umywalkom wyrazistości. Jednocześnie łagodne, miękkie kształty pięknie komponują się z drewnem, jak i nieco surowszymi materiałami, np. betonem architektonicznym, gresem. Z konceptem doskonale komponują się stylistycznie dopasowane baterie wannowe i umywalkowe.

Koncept Evolution

Koncept Evolution

Oryginalne połączenie zdecydowanej formy z lekkim charakterem stanowi wyróżnik tego konceptu. Miękkie linie, obłe kształty i masywna forma wanny sprawiają, że to właśnie ten element dominować będzie w łazience. Jego dopełnieniem są lekkie szafki nawiązujące estetyką do wanny, jednak posiadające delikatniejszą formę. Koncept Evolution to propozycja dla odważnych.

Koncept Rosa

Koncept Rosa

Oryginalna koncepcja łączy wygodną wannę i przestronną kabinę prysznicową w jednym. Charakterystyczna budowa zaskakująco komfortowej, a zarazem niedużej wanny pozwala na taki montaż parawanu, by stworzyć dużą kabinę. Dopełnieniem konceptu Rosa są umywalki, meble i baterie łazienkowe utrzymane w jednorodnym stylu. Zapewnią funkcjonalność pomieszczenia i estetyczny wygląd.

Koncept Classic

Koncept Classic

Tradycyjne formy i proste rozwiązania z linii Classic mają uniwersalny charakter. Pięknie wykończone elementy, klasyczne kształty wanien i umywalek, a także elegancki wygląd mebli gwarantuje stworzenie efektownego wystroju. Produkty z konceptu Classic dobrze współgrają z tradycyjnymi płytkami ceramicznymi, jak też drewnianymi detalami, użytymi w wystroju.

Koncept Avocado

Koncept Avocado

Pomysłowy koncept opiera się na oszczędności przestrzeni i dedykowany jest do niewielkich łazienek. Nieduża, ale bardzo wygodna wanna oraz specjalna umywalka – zaprojektowana do montażu nad nią – stanowią doskonałe połączenie. Ponadto bardzo efektownie się prezentują dzięki naturalnie zaokrąglonym kształtom. Koncept Avocado zapewnia dużo wolnej przestrzeni, nawet w małej łazience.

Koncept BeHappy

Koncept BeHappy

Ciekawa propozycja do mniejszych łazienek, które do tej pory skazane były zawsze na prysznice. Wanna i umywalka w koncepcie BeHappy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby po zamontowaniu nie zajmowały dużej ilości miejsca. Dodatkiem do kompletu jest parawan nawannowy, dla wszystkich tych, którzy chcą mieć wybór podczas porannej i wieczornej toalety.