Google+ Instagram Youtube

Kompleksowe rozwiązania łazienkowe

Kompleksowe rozwiązania łazienkowe

Łazienka, podobnie jak całe mieszkanie, potrzebuje zdecydowanego pomysłu, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy i produkty zostaną ułożone w funkcjonalną i estetyczną całość. Przygotowaliśmy kilka propozycji i koncepcji, jak może wyglądać łazienka, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i będzie cieszyła nawet po wielu latach użytkowania. W ośmiu konceptach łazienkowych ujęliśmy nie tylko wanny i umywalki, ale także parawany nawannowe, meble i baterie łazienkowe. Zainspiruj się naszą ofertą kompleksowych rozwiązań.

Obejmują zarówno rozwiązania do małych łazienek, w których ważny jest każdy centymetr a umywalki zostały pomysłowo umieszczone nad wanną, są też zestawy do średnich i większych łazienek, w których oprócz wzornictwa nadal ważna jest funkcjonalność wnętrza.

Oferujemy 8 - spójnych designowo - konceptów łazienkowych:
  • oparty na nowoczesnym wzornictwie i efektownym rozwiązaniu koncept 10°
  • odpowiedni do indywidualnego komponowania, zmienny i luksusowy zestaw łazienkowy BathGallery
  • podstawą każdej łazienki jest nowoczesny koncept Chrome, który obejmuje tak wannę, jak i kabinę prysznicową i inne produkty
  • majestatyczny, a jednocześnie łagodny i harmonijny – taki jest koncept Evolution
  • przemyślane rozwiązania do małych łazienek zaoferuje AvocadoBeHappy
  • przemyślane rozwiązania do małych łazienek zaoferuje Rosa z ofertą 3 asymetrycznych wanien
  • ponadczasowy i praktyczny design łazienki zagwarantuje Classic dzięki wannie klasycznego kształtu

Wybierz jeden z naszych konceptów, dzięki którym szybko i łatwo dopasujesz całe wyposażenie łazienki w jednym miejscu, unikając długiego chodzenia po salonach łazienkowych.