Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe 10° Free

Czysty styl

Minimalistyczna koncepcja kształtu i delikatne pochylenie o 10 ° w kierunku dłoni tworzą idealne połączenie. Rezultatem takiego rozwiązania są uniwersalne baterie 10° Free z unikalnymi praktycznymi detalami, które wzbogacają ofertę konceptu 10°.

Vodovodní baterie 10° Free

W dwóch wysokościach

Wybierz odpowiednią dla Twojej rodziny. Wyższe do większej i głębszej umywalki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy np. napełnić większe pojemniki wodą. Niższe zamontuj do mniejszych umywalek gdzie nie ma zwiększonego zapotrzebowania na przestrzeń między baterią a dnem umywalki.


Vodovodní baterie 10° Free

Seria baterii 10° w dwóch designerskich wersjach

Koncep 10° tak bardzo spodobał się naszym Klientom, że postanowiliśmy przygotować baterie w dwóch nieco odmiennych wersjach. Są one połączone charakterystycznym nachyleniem 10°, ale różnią się dodatkowym elementem wytłoczenia na górnej powierzchni dźwigni, co nie występuje w minimalistycznej wersji 10° Free.


Vodovodní baterie 10° Free

Kompleksowy asortyment

Obejmuje wszystkie typy baterii wykorzystywane w łazience. Możesz wybrać spośród baterii umywalkowych stojących, bidetowych, naściennych wannowych i prysznicowych, podtynkowych wannowych , których montaż ułatwi system R-box. Zawsze będziesz miał pewność, że Twoja łazienka jest pięknie skomponowana.