Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Baterie RAVAK Chrome II

Naturalne, owalne kształty, które przyciągają wzrok

Baterie Chrome II stanowią odzwierciedlenie aktualnych trendów w projektowaniu łazienek. Ich autorem jest projektant Kryštof Nosál. W ofercie znajdują się baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe oraz bidetowe.

Vodovodné batérie Chrome II

Inteligentne podejście do oszczędzania

Baterie wyposażone w system BeCool oszczędzają zużycie ciepłej wody, a tym samym energię. Jak to możliwe? Ponieważ ruch dźwigni baterii rozpoczyna się w pozycji środkowej i wypływa z niej tylko zimna woda. W przypadku standardowych baterii w tej pozycji gorąca woda jest już mieszana z zimną wodą. I często niepotrzebnie. Ta woda nie wydostaje się z baterii nawet przy krótkim opłukaniu rąk. System BeCool zapewnia, że woda zaczyna się nagrzewać tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcesz. Kiedy przekręcisz uchwyt w lewo. System BeCool oszczędza nie tylko Twoje pieniądze, ale także i naszą planetę.

Vodovodné batérie Chrome IIInteligentne rozwiązania nie tylko dla wanny

Bateria wannowa posiada specjalny przełącznik. Uniesienie dźwigni baterii przełącza strumień wody na prysznic. Natomiast przesunięcie ramienia baterii powoduje przełączenie i uruchomienie przepływu wody do wanny. Wykorzystaj funkcję napełniania wanny także w kabinie prysznicowej - ramię baterii nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby z łatwością napełnisz każde wiadro.


Vodovodné batérie Chrome II

Matowa czerń czy błyszczący chrom?

Połącz elementy łazienki za pomocą wyjątkowych kolorów oraz wykończeń. Baterie dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: błyszczący chrom oraz matowa czerń. Dobierz akcesoria w tym samym kolorze, aby stworzyć spójną kompozycję.