Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe Eleganta

Dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych

Szlachetność i Elegancja

Skromne. Wdzięczne. Naturalne. Baterie Eleganta to połączenie rzemieślniczej staranności i włoskiego wzornictwa. Elegancja to piękno wynikające z równowagi, jest zauważalna w każdym detalu baterii. Zmienność wody spotyka się ze stabilnością metalu. Delikatnie zakrzywiona wylewka łączy się z wytrzymałym korpusem baterii. Oto prawdziwa harmonia ujęta w serii Eleganta.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

A Ty, jaki kolor wybierzesz?

To od Ciebie zależy, czy kolor stanie się elementem jednoczącym łazienkę. Dobierając odpowiedni kolor baterii możesz też całkowicie przekształcić wygląd wnętrza. Wybierz wariant kolorystyczny, który nada Twojej łazience charakteru.
Baterie Espirit są dostępne w 5 kolorach: Chrome, White Velvet, Black Matt, Graphite Brushed oraz Rose Gold Brushed.Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Inteligentne podejście do oszczędzania

Baterie wyposażone w system BeCool oszczędzają zużycie ciepłej wody, a tym samym energię. Jak to możliwe? Ponieważ ruch dźwigni baterii rozpoczyna się w pozycji środkowej i wypływa z niej tylko zimna woda. W przypadku standardowych baterii w tej pozycji gorąca woda jest już mieszana z zimną wodą. I często niepotrzebnie. Ta woda nie wydostaje się z baterii nawet przy krótkim opłukaniu rąk. System BeCool zapewnia, że woda zaczyna się nagrzewać tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcesz. Kiedy przekręcisz uchwyt w lewo. System BeCool oszczędza nie tylko Twoje pieniądze, ale także i naszą planetę.

Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Aksamitna biel

Dotknij, a poczujesz różnicę. To nie jest zwykła biel. Wykończenie White Velvet zaskoczy Cię swoją aksamitną powierzchnią. Co więcej, wyglądu baterii nie popsują krople wody czy kamień, będą one po prostu niewidoczne. Dlatego będzie służyć przez lata, wyglądając pięknie, nie tracąc nic ze swojego stylowego wyglądu. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie estetyczną prostotę.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Nadzwyczajny perlator

Wewnątrz baterii znajduje się zaawansowany perlator z systemem EcoFlow. Przepływ wody jest ograniczony do 5 l na minutę i wzbogacony powietrzem. Prawdopodobnie nawet tego nie zauważysz, ale wpłynie to na zużycie wody, które będzie niższe niż w przypadku zwykłej baterii.


Vodovodní baterie Eleganta, RAVAK

Ozdobią Twoją ścianę

Dla zwolenników minimalistycznych rozwiązań w kolekcji baterii Eleganta znajdują się także także subtelne modele podtynkowe nadające się do umywalki, wanny lub prysznica.