Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Umywalki Rosa

Bezpieczny wybór

Umywalki z serii Rosa powstały w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy poszukiwali stylowej umywalki pasującej kształtem do najpopularniejszej wanny asymetrycznej marki RAVAK. Zaokrąglona linia umywalek zapewnia przyjemne użytkowanie i jednocześnie stwarza praktyczną przestrzeń do odkładania. Seria Rosa formułuje nośny koncept łazienkowy odpowiedni do każdej łazienki, który wyróżnia się wanną w kilku rozmiarach i umywalką odpowiednią do różnego typu przestrzeni. Umywalki Rosa doskonale sprawdzą się w rogu łazienki, ale też na środku ściany, a dzięki dopracowanej ofercie mebli łazienkowych i szerokiej ofercie rozmiarowej wanien Rosa stanowią idealne rozwiązanie wszystkich potrzeb łazienkowych.

Umywalki Rosa

Dopasowane do potrzeb

Umywalki Rosa oferujemy w dwóch wariantach rozmiarowych i w różnych wariantach instalacji –samodzielnie na ścianie lub z dopasowaną szafką.


Umywalki Rosa

Lewy i prawy wariant

Koncept łazienkowy Rosa, również umywalka, zostały zaprojektowane w zgodzie z zasadami asymetrii. Rdzeń konceptu tworzy sprytna wanna asymetryczna, której kształt odwzorowuje umywalka. Dla zachowania maksymalnej harmonii i funkcjonalności, zarówno umywalka jak i wanna dostępne są w lewym i prawym wykonaniu. Wybierz swój wariant w zależności od układu łazienki.


Umywalki Rosa

Duża przetrzeń do odkładania

Umywalki Rosa zostały tak zaprojektowane, aby zaoferowały odpowiedniej wielkości przestrzeń do mycia i podobnie przestronną przestrzeń do odkładania. Wszystko co niezbędne w łazience z łatwością pochowasz w eleganckiej szafce o dopasowanym kształcie.