Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Umywalki Clear

Prosta i elegancka

Umywalki Clear wyróżniają się dyskretnym urokiem. Jej czyste kształty korespondują z luksusową szafką, która charakteryzuje się perfekcyjnie fazowanymi krawędziami pod kątem 45° i wysokiej jakości fornirowanymi frontami w kolorze czereśni. Umywalki Clear są przeznaczone tylko do montażu w połączeniu z szafką.

Umywalki Clear

Nowy kształt

Umywalki Clear niesione są na fali najnowszego trendu horyzontalnych linii, które skupiają się wzdłuż ścian łazienki, dają wnętrzu oddech i wolną przestrzeń. Podłużny kształty sprzyja komfortowi w trakcie mycia, a obszerne wnętrze umywalki rozciąga się na szerokość łokci.


Umywalki Clear

Doskonała harmonia

Umywalka Clear nie jest przystosowana do samodzielnego montażu na ścianie, ale tworzy całość z perfekcyjnie dopasowaną szafką o tej samej nazwie. Wysokiej jakość powierzchnia mebli (fornir w kolorze czereśni lub lakierowane fronty w kolorze biały połysk) oraz dopracowane co do milimetra ścięte pod kątem 45° krawędzie, sprawiają że jest to wyjątkowy element wyposażenia łazienki.


Umywalki Clear

Łatwość wyboru

Umywalka Clear ułatwi podjęcie trudnej decyzji, jaką szafką ją uzupełnić. Kształt umywalki doskonale koresponduje z szafką tworząc z nią dopasowaną i uniwersalną całość, która sprawdzi się w każdej łazience niezależnie od jej stylu.