Google+ Instagram Youtube

Meble łazienkowe, umywalki i WC

Umywalka Clear 1000

Umywalka Clear 1000

Doskonałe piękno. Wydłużona linia umywalki zapewnia obszerną przestrzeń użytkową. Umieszczona na długiej ścianie nie zabiera przestrzeni w wąskim wnętrzu, a zainstalowana na krótkiej ścianie buduje jej aranżację. Umywalki jest przygotowana do montażu w połączeniu z dopasowaną szafką, nie ma możliwości samodzielnej instalacji na ścianie.

Seria Clear

Prosta i elegancka

Umywalki Clear wyróżniają się dyskretnym urokiem. Jej czyste kształty korespondują z luksusową szafką, która charakteryzuje się perfekcyjnie fazowanymi krawędziami pod kątem 45° i wysokiej jakości fornirowanymi frontami w kolorze czereśni. Umywalki Clear są przeznaczone tylko do montażu w połączeniu z szafką.

Umywalki Clear

Nowy kształt

Umywalki Clear niesione są na fali najnowszego trendu horyzontalnych linii, które skupiają się wzdłuż ścian łazienki, dają wnętrzu oddech i wolną przestrzeń. Podłużny kształty sprzyja komfortowi w trakcie mycia, a obszerne wnętrze umywalki rozciąga się na szerokość łokci.


Umywalki Clear

Doskonała harmonia

Umywalka Clear nie jest przystosowana do samodzielnego montażu na ścianie, ale tworzy całość z perfekcyjnie dopasowaną szafką o tej samej nazwie. Wysokiej jakość powierzchnia mebli (fornir w kolorze czereśni lub lakierowana na wysoki połysk biel) oraz dopracowane co do milimetra ścięte pod kątem 45° krawędzie, sprawiają że jest to wyątkowy element wyposażenia łazienki.


Umywalki Clear

Łatwość wyboru

Umywalka Clear ułatwi podjęcie trudnej decyzji, jaką szafką ją uzupełnić. Kształt umywalki doskonale koresponduje z szafką tworząc z nią dopasowaną i uniwersalną całość, która sprawdzi się w każdej łazience niezależnie od jej stylu.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x wys.): 100 x 38 cm
  • materiał: kompozyt - mieszanka dolomitu i żywicy
  • przelew: nie
  • otwór pod baterię stojącą: 35 mm
  • szafka podumywalkowa: tak
  • dodatki: korki umywalkowe, syfony, baterie łazienkowe, szafka, lustro
Umywalka Clear 1000

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
XJJ01110000 1000x400 Umywalka Clear 1000 white bez przelewu z otworem 735,00 904,00 e-shop
X01439 - Korek umywalkowy stały 75,00 92,00 e-shop
X01436 Syfon umywalkowy U rurowy 75,00 92,00 e-shop

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

...