Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

RAVAK przedstawia nową wannę Freedom W Black

RAVAK přestavuje novou vanu Freedom W BlackTam, gdzie oczekuje się bieli, zastąpić może ją tylko czerń. Wanna Freedom W cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów, dlatego RAVAK wprowadza ją w nowym wariancie „BLACK”, co dodaje głębi łazience, a jednocześnie nie rzuca się w oczy. Ładnie się komponuję z resztą wyposażenia. Konstrukcja wanny Freedom W doskonale łączy zalety wanny wolnostojącej z zaletami wanny klasycznej. Jej delikatne piękno i kształty w niekończących się krzywiznach zachęcają do odpoczynku i pozostania w niej jak najdłużej. Szersza krawędź przy ścianie zapewnia miejsce na wszystko, czego możesz potrzebować, aby zrelaksować się.

Koncepcja opiera się na sukcesie wanny Freedom O, która stała się ikoną z serii wanien wolnostojących RAVAK. Nowa Freedom W rozwija te zasady, będąc o kilka centymetrów mniejsza (166 × 80 cm), dzięki czemu jest bardziej przytulna. Oferuje atrakcyjne mocowanie do ściany oraz daje potrzebną przestrzeń do przechowywania. Możesz również cieszyć się luksusowym relaksem w łazience, w której nie ma miejsca na wolnostojącą wannę.

Wanna Freedom W wygląda świetnie, po prostu taka jaka jest. Nie ma potrzeby dodawania paneli ani modyfikowania jej w żaden sposób. Wykonana jest z wysokiej jakości akrylu, co nadaje jej lekkości, nie tylko estetycznej, ale także fizycznej. Wylewany akryl stosowany przez RAVAK jest wystarczająco wytrzymały, aby sprostać najwyższym wymaganiom, a jednocześnie wystarczająco lekki, aby ułatwić obsługę i instalację.

Podobnie jak wszystkie inne wanny RAVAK, Freedom W Black jest objęta dożywotnią gwarancją.