Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Wanna Ypsilon Wall

Wanna wolnostojąca Ypsilon Wall

Delikatna wanna akrylowa Ypsilon Wall o miękkich kształtach zapewnia doskonały relaks. Przemyślane linie zewnętrzne, nadaje wannie romantyczny charakter, łagodnie rozchodzą się na boki w górnej części, co w połączeniu z dużą wysokością wanny zapewnia użytkownikowi wygodne podparcie dla szyi i głowy. Aby nie zabrakło okazji do relaksu, dłuższy bok wanny został naturalnie uzupełniony o praktyczną półkę na kosmetyki czy nastrojowe świece.

Ypsilon Wall jest dostępna z wannowym kompletem odpływowym z przelewem i maskownicą odpływu w kolorze chrom lub czarnym, aby idealnie pasowała do wybranych baterii.

Záruka

Seria

Wolność to stan umysłu

Krok do nowego wymiaru, w którym można określić reguły. Wolnostojące wanny dominują w pomieszczeniu i oprócz wygodnej kąpieli oferują też komfort wypoczynku. Umieść wannę w miejscu, które podkreśli jej wyjątkowość i poznaj nowy wymiar kąpieli. Nie ograniczaj się. Zrelaksuj się i ciesz się poczuciem wolności z firmą RAVAK.

Wybierz model wanny, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Z odrobiną romantyzmu w wannie Ypsilon, poczujesz wyjątkowy komfort dla klatki piersiowej, rąk szyi i głowy. Wanna Solo łączy podstawowe linie prostokątnego dna i owalnych boków, aby zadowolić wszystkich miłośników minimalizmu. Zaokrąglone ścianki wanny Freedom O tworzą kojącą atmosferę i zapewniają przyjemną kąpiel. Myślisz, że układ łazienki nie pozwoli na umieszczenie wanny wolnostojącej na środku przestrzeni? Nieważne, nic nie tracisz. Mamy dla Ciebie wannę Ypsilon Wall, która wyróżnia się najlepiej kiedy stoi pod ścianą.
Wanna Freedom Wall do montażu przy ścianie jest również dostępna w wariancie z czarną obudową.

 

Wanny wolnostojące

Nowy wymiar relaksu

Poznaj nowy wymiar kąpieli w wolnej przestrzeni i poznaj nowy sposób spędzania wolnego czasu. Już nie zechcesz wychodzić z domu, wystarczy Ci Twoja łazienka.


Wanny wolnostojące

Do wspólnych przeżyć

Niewiele wanien jest tak odpowiednich do kąpieli we dwoje jak wanny wolnostojące. Identyczne nachylenie powierzchni wewnętrznej po obu stronach, odpływ umieszczony po środku sprzyja wygodnej kąpieli we dwoje. Wannowy komplet odpływowy jest w dostępny w kolorze chrom lub czerń.


Wanny wolnostojące

Przemyślany efekt

Freedom Wall i Ypsilon Wall to wanny przeznaczone do montażu przy ścianie, dzięki czemu nadają się również do mniejszych łazienek. Szersza krawędź przy ścianie pozwala odłożyć wszystko, czego potrzebujesz do relaksu. Dzięki czarnej obudowie, wannę Freedom Wall można łatwo połączyć z innymi elementami wyposażenia łazienki.

Informacje techniczne

  • rozmiary: 178 x 86 cm cm
  • materiał: akryl
  • wariant wzmocnienia: LA - laminat
  • objętość: 245 l, brutto waga 52 kg
  • wykonanie: wolnostojąca (do ściany)
  • parawan nawannowy: NIE
  • wannowy komplet odpływowy jest częścią wanny - chrom / czerń / biały
  • gwarancja: 10 lat

Wanny Ypsilon Wall nie można uzupełnić parawanem nawannowym. Wannowy komplet odpływowy (korek, przelew, syfon i blokada zapachowa) i stelaż (nóżki) są częścią opakowania. Ypsilon Wall jest dostępna z wannowym kompletem odpływowych z przelewem i maskownicą odpływu w kolorze chrom lub czarnym, aby idealnie pasowała do wybranych baterii.

10 lat gwarancjiObjętość 245 lWaga 52 kg
Wanna Ypsilon Wall

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
XC00100028 1780x860 Wanna Ypsilon Wall 1780x860 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu chrom 11 278
XC00100035 Wanna Ypsilon Wall 1780x860 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu czarny * 11 412
XC00100047 Wanna Ypsilon Wall 1780x860 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu biały* 11 412

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.
* Termin dostawy wynosi do 5 tygodni.