Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Wanna wolnostojąca Freedom Corner

Akrylowa wanna wolnostojąca Freedom Corner

Elegancka narożna koncepcja
Wanna narożna Freedom łączy w sobie zalety wanien wolnostojących i asymetrycznych. Ze względu na swoją konstrukcję przeznaczona jest do montażu w rogu łazienki, co czyni ją unikalną wanną wolnostojącą w wariancie narożnym. Dzięki temu ozdobi również mniejsze łazienki. Jej krawędzie zakończone są eleganckim łukiem, który zapewni bezpieczniejszą przestrzeń wokół wanny. Wykorzystaj jej przedłużone brzegi jako miejsce do przechowywania wszystkich potrzebnych akcesoriów łazienkowych. Subtelnie zaokrąglone krawędzie lekko się rozszerzają, dzięki czemu podczas kąpieli można się wygodnie oprzeć i rozluźnić ramiona. Komplet odpływowy z prostokątnym przelewem dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym lub ze stali nierdzewnej.

Do modelu wanny odpowiednie będą baterie Esprit

Dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych

Záruka

Seria

Wolność to stan umysłu

Krok do nowego wymiaru, w którym można określić reguły. Wolnostojące wanny dominują w pomieszczeniu i oprócz wygodnej kąpieli oferują też komfort wypoczynku. Umieść wannę w miejscu, które podkreśli jej wyjątkowość i poznaj nowy wymiar kąpieli. Nie ograniczaj się. Zrelaksuj się i ciesz się poczuciem wolności z firmą RAVAK.

Wybierz model wanny, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Z odrobiną romantyzmu w wannie Ypsilon, poczujesz wyjątkowy komfort dla klatki piersiowej, rąk szyi i głowy. Wanna Solo łączy podstawowe linie prostokątnego dna i owalnych boków, aby zadowolić wszystkich miłośników minimalizmu. Zaokrąglone ścianki wanny Freedom O tworzą kojącą atmosferę i zapewniają przyjemną kąpiel. Myślisz, że układ łazienki nie pozwoli na umieszczenie wanny wolnostojącej na środku przestrzeni? Nieważne, nic nie tracisz. Mamy dla Ciebie wannę Ypsilon Wall, która wyróżnia się najlepiej kiedy stoi pod ścianą.
Wanna Freedom Wall do montażu przy ścianie jest również dostępna w wariancie z czarną obudową.

 

Wanny wolnostojące

Nowy wymiar relaksu

Poznaj nowy wymiar kąpieli w wolnej przestrzeni i poznaj nowy sposób spędzania wolnego czasu. Już nie zechcesz wychodzić z domu, wystarczy Ci Twoja łazienka.


Wanny wolnostojące

Do wspólnych przeżyć

Niewiele wanien jest tak odpowiednich do kąpieli we dwoje jak wanny wolnostojące. Identyczne nachylenie powierzchni wewnętrznej po obu stronach, odpływ umieszczony po środku sprzyja wygodnej kąpieli we dwoje. Wannowy komplet odpływowy jest w dostępny w kolorze chrom lub czerń.


Wanny wolnostojące

Przemyślany efekt

Freedom Wall i Ypsilon Wall to wanny przeznaczone do montażu przy ścianie, dzięki czemu nadają się również do mniejszych łazienek. Szersza krawędź przy ścianie pozwala odłożyć wszystko, czego potrzebujesz do relaksu. Dzięki czarnej obudowie, wannę Freedom Wall można łatwo połączyć z innymi elementami wyposażenia łazienki.

Informacje techniczne

  • rozmiary: 170 x 80 cm
  • materiał: akryl
  • wariant wzmocnienia: LA - laminat
  • objętość: 295 l, brutto waga 60 kg
  • wariant: wolnostojąca, lewy i prawy (L/R)
  • parawan nawannowy: nie
  • w zestawie: wannowy komplet odpływowy - chrom / czerń / biały
  • gwarancja: 10 lat

Wanny nie można uzupełnić parawanem nawannowym. Montaż wanny wymaga odpowiedniego przygotowania posadzki do instalacji syfonu i instalacji wodnej baterii. Wszystkie instalacje muszą być poprowadzone w podłodze łazienki (odpływ wanny, doprowadzenie wanny do baterii stojącej). Nóżki, przelew i korek są dołączone do opakowania. 

10 lat gwarancjiObjętość 295 lWaga 60 kg
Wanna wolnostojąca Freedom Corner

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
XC00100040 1700x800 Wanna Freedom Corner R 170x80 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu chrom 12 123
XC00100041 Wanna Freedom Corner L 170x80 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu chrom 12 123
XC00100042 Wanna Freedom Corner R 170x80 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu czarny 12 285
XC00100043 Wanna Freedom Corner L 170x80 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu czarny 12 285
XC00100048 Wanna Freedom Corner R 170x80 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu biały 12 285
XC00100049 Wanna Freedom Corner L 170x80 wolnostojąca do ściany biała, osłona przelewu i odpływu biały 12 285

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.