Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Syfon umywalkowy ze stałym odpływem

SYFON UMYWALKOWY ZE STAŁYM ODPŁYWEM

Syfon umywalkowy przeznaczony jest do umywalek Balance i Comfort wbudowanych w szafki wiszące z tej samej serii.


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

  • właściwy: do umywalek bez przelewu Balance i Comfort, uzupełnionych o szafkę podumywalkową z tej samej serii
  • materiał: plastik
  • gwarancja: 2 lata

Syfon umywalkowy ze stałym odpływem pasuje do umywalek Balance i Comfort w komplecie z szafkami podumywalkowymi. Przestrzeń w górnej szufladzie meblowej nie jest ograniczona korpusem syfonu i pozwala zaoszczędzić miejsce w szufladzie.

2 lata gwarancji
Syfon umywalkowy ze stałym odpływem

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01723 Syfon umywalkowy ze stałym odpływem 185,-

Ceny podane są w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania