Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Stelaż 70 U

Stelaż 70 U

Stelaż służy do ustawienia wanny na podłodze łazienki oraz jej wypoziomowania przed instalacją. Montaż wanny na dedykowanym stelażu i zgodnie z instrukcją jest warunkiem 10-letniej gwarancji na wanny RAVAK. Wannę można również zabudować dedykowanym panelem bocznym.


Seria Chrome

Warunkiem zachowania 10-letniej gwarancji na wannę Chrome jest użycie oryginalnego stelaża dedykowanego do tego modelu wanny i instalacja wanny zgodnie z instrukcją montażu.

W przypadku dokonania zakupu wanny w terminie do 31.12.2022 roku produkt objęty jest dożywotnią gwarancją. Warunkiem uzyskania dożywotniej gwarancji na wannę RAVAK jest rejestracja na stronie programu. 

Do wanny prostokątnej Chrome oferujemy przedni i boczny panel w kolorze białym. Do prawidłowego umocowania panelu służy panelkit. Do prawidłowego przymocowania panelu przedniego służy panelkit. Panel instaluje się w ciągu kilku minut, a ukryta przestrzeń pod wanną dostępna będzie przez cały czas.

Informacje techniczne

  • odpowiedni do wanny o szerokości 70 cm: Chrome, Chrome Slim 170x75 (wariant prostokątny), 150/160x70 cm, Classic i Vanda II
  • gwarancja: 2 lata

Stelaż 70 U służy do wypoziomowania wanny, którą można potem zabudować panelem lub obłożyć płytkami.

2 lata gwarancji

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
GPX2240015 Stelaż 70 U 119,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.