Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

RAVAK Cleaner

RAVAK Cleaner (500 ml)

Skuteczne i zarazem delikatne czyszczenie wyposażenia łazienki. Najlepszą pielęgnację produktów zapewnia ich producent.


44 zł z VAT
Dostępny w magazynie
BEZPROBLEMOWY ZWROT
NAJLEPSZY PRODUCENT
SATYSFAKCJA KLIENTA

Nazwa

  • skład: 500 ml
  • cel: na osady z tłuszczu i kamienia wodnego
  • zastosowanie: używaj bez ograniczeń w trakcie codziennej konserwacji.

RAVAK Cleaner jest zalecany przede wszystkim do wanien akrylowych, brodzików i wypełnień kabin prysznicowych, ale też do czyszczenia powierzchni baterii i płytek.

Przed pierwszym użyciem prosimy o zapoznanie się z informacją na opakowaniu i instrukcja stosowania.

Kod X01101
EAN 8595096813334
Długość opakowania 10 cm
Szerokość opakowania 4 cm
Wysokość opakowania 26 cm
Waga 0,58 kg

Seria

Znaczna część powszechnie stosowanych środków dezynfekujących i środków czyszczących zawiera chlor i inne agresywne składniki, które mogą nieodwracalnie uszkodzić wyroby sanitarne w łazience. Dlatego firma RAVAK opracowała własną serię kosmetyków łazienkowych, których działanie jest regularnie testowane, a firma ponosi pełną odpowiedzialność za ich skuteczność i niezawodność. Należy wystrzegać się stosowania niesprawdzonych środków czyszczących w swojej łazience!

Nasze kabiny prysznicowe, drzwi i parawany nawannowe ze szklanym wypełnieniem, docenisz za unikatową powłokę ochronną powierzchni szkła  - RAVAK AntiCalc® Hydrofobowa powłoka nanoszona jest na szkło już w procesie produkcji i zapobiega osadzaniu się nieczystości i osadów z wody. Krople wody na niej nie zasychają, ale spływają w dół. Warstwa ochronna jest w pełni odporna także na powszechnie stosowane środki czyszczące do okien i szkła, jednak należy ją regularnie pielęgnować i konserwować. Zalecamy odnawianie warstwy ochronnej preparatem RAVAK AntiCalc Conditioner co dwa do sześciu miesięcy w zależności od częstotliwości użytkowania i twardości wody.

Do osadów i tłustych zanieczyszczeń na wyrobach sanitarnych, płytkach ściennych i podłogowych jest przeznaczony RAVAK Cleaner. Do kamienia wodnego i innych osadów, które psują wygląd i funkcjonalność baterii łazienkowych oraz kuchennych, opracowaliśmy nowy środek RAVAK Cleaner Chrome. Do skutecznego rozpuszczenia największych nieczystości osadzonych w syfonach wanien, brodzików i umywalek służy RAVAK TurboCleaner

Środki czyszczące RAVAK

Skuteczne i bez ryzyka

Delikatnie oczyszczą łazienkę, nie zaszkodzą żadnym materiałom, z których wykonane jest wyposażenie łazienki.  Niewłaściwie dobrany środek czyszczący mógłby nieodwracalnie uszkodzić armaturę czy powierzchnię wanny akrylowej.


Środki czyszczące RAVAK

Opracowane przez profesjonalistów

Wraz z wysokiej jakości kabiny prysznicowej czy brodzikiem od doświadczonego producenta możesz uzyskać także profesjonalne środki czyszczące. Efekty działania naszych środków czyszczących są regularnie testowane, a za ich skuteczność i niezawodność ponosimy pełną odpowiedzialność.


Środki czyszczące RAVAK

Dbałość o każdy element wyposażenia łazienki

Asortyment środków czyszczących RAVAK obejmuje bogaty wybór produktów, z których każdy ma swoje przeznaczenie. Nigdy nie przydarzy się sytuacja, że przez stosowanie uniwersalnego środka czyszczącego uszkodzisz nieodwracalnie wrażliwe elementy wyposażenia łazienki.  .

Cennik

Kod Nazwa Cena netto Cena brutto     
X01101 RAVAK Cleaner (500 ml) 36 44

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.