Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Parawan nawannowy VS5

Parawan nawannowy składany pięcioelementowy

Dzięki konstrukcji opartej na wąskich częściach po złożeniu zajmujenie bardzo niewiele miejsca na ścianie.


Seria Parawany do wanien prostokątnych

Wybierz z szerokiego asortymentu parawanów nawannowych odpowiednich nie tylko do wanien RAVAK, ale do dowolnych wanien z prostą górną krawędzią, w tym do wanien blaszanych i żeliwnych. Parawany nawannowe RAVAK są uniwersalne, zawsze perfekcyjnie pasują do wanny i dają się składać na wiele sposobów

Parawany nawannowe i drzwi do wanien prostokątnych

Szeroki asortyment

Mamy parawan prawie na każdą wannę, z wyjątkiem kilku pojedynczych modeli. Są zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do wanny i razem tworzyły bezpieczne miejsce także do wzięcia prysznica.


Parawany nawannowe i drzwi do wanien prostokątnych

Łatwy montaż

Z instalacją parawanu poradzi sobie każdy, wystarczy przykręcić kilku śrub. Można go zainstalować także w już użytkowanej łazience.


Parawany nawannowe i drzwi do wanien prostokątnych

Nowoczesne wzornictwo i dobre materiały

Jako wieloletni producent kabin prysznicowych możemy nasze doświadczenia w tej dziedzinie, rzetelne rzemiosło i umiejętność wyboru najlepszych materiałów wykorzystać także w produkcji parawanów nawannowych.

Informacje techniczne

  • rozmiary: 113,5 cm
  • wariant : L/R wariant po obróceniu w trakcie montażu o 180⁰
  • kolorystyka : profile - biały
  • wypełnienie polistyren : Rain
  • wysokość produktu: 133 cm

Parawan składa się z pięciu ruchomych elementów, które można go całkowicie złożyć (tzw. „harmonijka”) do wewnątrz nad wanną. Dzięki wąskim częściom parawan po złożeniu zajmie niewiele miejsca na krawędzi wanny. Parawan nawannowy można instalować na wannach prostokątnych Classic, Classic II, Campanula II i Vanda II lub na każdej klasycznej wannie prostokątnej z równą górną krawędzią. Standardowa wysokość parawanu to 1330 mm. Parawan nawannowy VS5 ma w stanie złożonym szerokość 223 mm. Obracając parawan w trakcie montażu o 180°, uzyskujemy wariant wejścia z prawej lub z lewej strony. Parawan nawannowy można również zamówić na miarę.

2 lata gwarancjiL/R wariant 180°
Parawan nawannowy VS5

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
794E010041 1135x1330 Parawan VS5 biały+rain 1 217

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.