Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Panel boczny U 75 L/R

Panel boczny U 75 L/R

Wanny nie musisz obkładać drewnem czy płytkami, wystarczy wybrać designowy panel w wariancie białym. Wodoodporny panel odmieni styl wanny, a jego instalacja potrwa zaledwie kilka minut.


Seria Formy 01

Warunkiem 10-letniej gwarancji na wanny Formy 01 jest użycie oryginalnego stelaża dedykowanego do tego modelu wanny i instalacja wanny zgodnie z instrukcją montażu.

W przypadku dokonania zakupu wanny w terminie do 31.12.2022 roku produkt objęty jest dożywotnią gwarancją. Warunkiem uzyskania dożywotniej gwarancji na wannę RAVAK jest rejestracja na stronie programu. 

Wannę Formy 01 można estetycznie wykończyć i dopasować zarówno do stylu łazienki, jak i osobowości jej właściciela. Jest sprzedawana bez obudowy i można ją uzupełnić w zależności od potrzeb białymi panelami: przednim i bocznymi. Do prawidłowego przymocowania panelu przedniego służy panelkit. Panel instaluje się w ciągu kilku minut, a ukryta przestrzeń pod wanną dostępna będzie przez cały czas.

Informacje techniczne

  • w rozmiarze: 783 x 565 mm
  • wariant: lewy / prawy (L/R)
  • materiał: MDF
  • kolor: biały, orzech, dąb i satynowe drewno
  • gwarancja: 5 lat

Boczny panel 80 cm wykonany jest w lewym i prawym wariancie, służy do obłożenia wanny City i City Slim. System mocowania panelu jest częścią produktu i nie ma potrzeby zakupu dodatkowo zestawu montażowego (panelkit)!

5 lat gwarancji na paneleL/R wariant
Panel boczny U 75 L/R

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001697 783 x 565 mm Panel boczny 75 L biały 530,-
X000001698 Panel boczny 75 R biały 530,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania