Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Panel boczny U 70 L/R

Panel boczny U 70 L/R

Wanny nie musisz obkładać drewnem czy płytkami, wystarczy wybrać designowy panel w wariancie białym. Wodoodporny panel odmieni styl wanny, a jego instalacja potrwa zaledwie kilka minut.


Seria Classic

Warunkiem zachowania 10-letniej gwarancji na wannę Chrome jest użycie oryginalnego stelaża dedykowanego do tego modelu wanny i instalacja wanny zgodnie z instrukcją montażu.

W przypadku dokonania zakupu wanny w terminie do 31.12.2022 roku produkt objęty jest dożywotnią gwarancją. Warunkiem uzyskania dożywotniej gwarancji na wannę RAVAK jest rejestracja na stronie programu. 

Do wanny prostokątnej Chrome oferujemy przedni i boczny panel w kolorze białym. Do prawidłowego umocowania panelu służy panelkit. Do prawidłowego przymocowania panelu przedniego służy panelkit. Panel instaluje się w ciągu kilku minut, a ukryta przestrzeń pod wanną dostępna będzie przez cały czas.

Informacje techniczne

  • w rozmiarze: 733 x 565 mm
  • wariant: lewy / prawy (L/R)
  • materiał: MDF
  • kolor: biały
  • gwarancja: 5 lat

Boczny panel 70 cm wykonany jest w lewym i prawym wariancie, służy do obłożenia wanny Chrome, Chrome Slim, Classic II i Vanda II. System mocowania panelu jest częścią produktu i nie ma potrzeby zakupu dodatkowo zestawu montażowego (panelkit)!

5 lat gwarancji na paneleL/R wariant
Panel boczny U 70 L/R

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001699 733 x 565 mm Panel boczny 70 L biały 530,-
X000001700 Panel boczny 70 R biały 530,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania