Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Panel A przedni U 180

Panel A przedni U 180

Prostokątnej wanny nie musisz zabudowywać drewnem, kamieniem czy płytką, wystarczy dokupić gotowy panel przedni. Panel instaluje się w ciągu kilku minut, a ukryta przestrzeń pod wanną dostępna będzie przez cały czas.


Seria City / City Slim

Przedłużona 10-letnia gwarancja na wanny City i City Slim wymaga zastosowania oryginalnego stelaża (nóżek) i instalacji wanny zgodnie z instrukcją montażu. 

W przypadku dokonania zakupu wanny w terminie do 31.12.2022 roku produkt objęty jest dożywotnią gwarancją. Warunkiem uzyskania dożywotniej gwarancji na wannę jest rejestracja na stronie programu. 

Do wanny można zastosować panel przedni oraz panele boczne w wykonaniu: biały, orzech, dąb lub satynowe drewno, które objęte są 5-letnią gwarancją. W serii dostępne są również standardowe białe panele - do wanny City. Panelkit jest zestawem montażowy niezbędnym do instalacji panelu przedniego wanny.

Wybrany panel całkowicie zmienia styl wanny, ma efektownie zaokrąglone krawędzie, zainstalujesz go zaledwie w kilka minut, jest wodoodporny i wykonany bez widocznych łączeń.

Informacje techniczne

Panel przedni A 180 U zalecany jest do wanien prostokątnych o długości 180 cm: City, Formy 01, Formy 02 i Campanula II.
W celu prawidłowego zamocowania panelu przedniego należy dokupić panelkit przedni U.
Wanny można również zabudować panelem bocznym.

2 lata gwarancji
Panel A przedni U 180

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
CZ001Y0A00 1800 x 565 mm Panel A przedni U 180 snowwhite 1 040
B23600000N Panelkit przedni U 137,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania