Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Panel A boczny U 75

Panel A boczny U 75

Prostokątnej wanny nie musisz zabudowywać drewnem, kamieniem czy płytką, wystarczy dokupić gotowy panel przedni. Panel instaluje się w ciągu kilku minut, a ukryta przestrzeń pod wanną dostępna będzie przez cały czas.


Seria Formy 01

Warunkiem 10-letniej gwarancji na wanny Formy 01 jest użycie oryginalnego stelaża dedykowanego do tego modelu wanny i instalacja wanny zgodnie z instrukcją montażu.

W przypadku dokonania zakupu wanny w terminie do 31.12.2022 roku produkt objęty jest dożywotnią gwarancją. Warunkiem uzyskania dożywotniej gwarancji na wannę RAVAK jest rejestracja na stronie programu. 

Wannę Formy 01 można estetycznie wykończyć i dopasować zarówno do stylu łazienki, jak i osobowości jej właściciela. Jest sprzedawana bez obudowy i można ją uzupełnić w zależności od potrzeb białymi panelami: przednim i bocznymi. Do prawidłowego przymocowania panelu przedniego służy panelkit. Panel instaluje się w ciągu kilku minut, a ukryta przestrzeń pod wanną dostępna będzie przez cały czas.

Informacje techniczne

Panel A boczny 75 U służy do zabudowy boku wanny prostokątnej o szerokości 75 cm: Formy 01, prostokątna 10° i Campanula II.

System mocowania panelu jest częścią produktu i nie ma potrzeby zakupu dodatkowo zestawu montażowego (panelkit).

2 lata gwarancji
Panel A boczny U 75

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
CZ00130A00 738 x 565 mm Panel A boczny U 75 snowwhite 649,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania