Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Osłona przelewu umywalki

Osłona przelewu umywalki

Biała osłona przelewu umywalki służy do zastąpienia chromowanej pokrywy będącej częścią umywalki odlewanej RAVAK z przelewem.


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

  • odpowiednia: do wszystkich umywalek z przelewem RAVAK
  • Materiał: tworzywo sztuczne z powłoką chrom lub lakierowane na biało/czarno

Biała osłona przelewu umywalki służy do zastąpienia chromowanej pokrywy będącej częścią umywalki odlewanej RAVAK z przelewem.

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01807 Pokrywa przelewowa zlewu biały 47,-
X01808 Pokrywa przelewowa zlewu czarny 47,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.