Google+ Instagram Youtube

Strefa RAVAK - miejsce Twoich inspiracji

Zainspiruj się!
Nasza siła nie tkwi tylko w produktach, ale w całych rozwiązaniach łazienkowych tzw. konceptach łazienkowych. Tworząc produkty zastanawiamy się nad funkcjonalnością całej łazienki. To jest coś co sprawia, że nasze koncepty są unikalne na rynku. W Strefach RAVAK zobaczysz nasze propozycje urządzenia salonu kąpielowego, nowoczesnej łazienki w lofcie czy małej łazienki w bloku. 

Zaoszczędź czas!
Strefa RAVAK to miejsce, w którym kupisz wszystko co niezbędne w łazience od wanny, kabiny aż po akcesoria łazienkowe i baterie. Największe ekspozycje z szerokim asortymentem produktów RAVAK zapewnią możliwość osobistego sprawdzenia naszej jakości i wyboru produktów dopasowanych do łazienki niezależnie od jej metrażu.A co najważniejsze wszystkie produkty będą w jednakowym wysokim standardzie wykonania.

Zaufaj profesjonalistom!
Przeszkolony i profesjonalny zespół sprzedaży naszego Partnera doradzi dobór produktów, wykona wizualizację łazienki czy zaproponuje transport produktów do domu (dostępne w zależności od oferty Salonu Partnerskiego RAVAK). 

Znajdź Strefę RAVAK w swojej okolicy na liście Salonów Partnerskich RAVAK

Poniżej prezentujemy wybrane Strefy RAVAK spośród ponad 50 Stref dostępnych w Polsce

Zwiedź z nami Strefę RAVAK  w salonie Cermax Leszno:

Wirtualny spacer - https://goo.gl/pKWxbc.