Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Konsola Classic 400

Konsola Classic 400, to chromowany komplet składający się z dwóch uchwytów z zestawem montażowym do umywalek Classic 400 na ścianie, praktyczne również do zawieszania ręcznika.

 


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

2 lata gwarancji
Konsola Classic 400

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
B14000100P Mocowania Classic 400 363,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

Możliwe dodatki