Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Umywalka niczym dzieło sztuki

Umywalki Yard

Więcej o produkcie

Mocowania umywalki CLASSIC 400

Konsola umywalkowa Classic II 400

Zestaw dwóch chromowanych wsporników służy do zawieszenia umywalki Classic II 400 na ścianie.


Seria Akcesoria

Funkcjonalność umywalek łazienkowych jest poddawana testom przez użytkowników podczas porannej i wieczornej toalety, jak też w ciągu dnia. Produkty zaopatrzone w praktyczne akcesoria zapewniają komfort użytkowania w każdej łazience. W naszej ofercie znajdują się między innymi praktyczne korki i syfony, dostosowane do modeli naszych umywalek.

Posiadamy korki stałe, dedykowane do umywalek bez przelewu, jak też modele z funkcją ClikClack. Opiera się ona na dociśnięciu korka, po czym następuje zablokowanie odpływu i można napuścić wodę. To bardzo wygodne rozwiązanie – zapewnia swobodny przepływ cieczy, wystarczy jednak przycisnąć mocniej, by zacząć napełniać misę umywalki wodą. Eliminuje to ryzyko zgubienia korka i oszczędza czas na jego poszukiwanie, ponieważ ten element jest zawsze na miejscu.

Uzupełnieniem oferty akcesoriów są syfony. Posiadamy proste modele mosiężne oraz typ U-rurowy. Mogą być zamontowane przy niemal wszystkich typach umywalek.

Informacje techniczne

  • w wersji chromowanej
  • 2 sztuki wraz z zestawem montażowym
  • montaż umywalki Classic II 400 na ścianie

Praktyczne uchwyty nadają się również do wieszania ręczników. Zestaw montażowy (kołki łączące, śruby itp.) dołączone do zestawu.

 

2 lata gwarancji
Mocowania umywalki CLASSIC 400

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
B14000100P Mocowania umywalki CLASSIC 400 440,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Możliwe dodatki