Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

Kabiny i drzwi prysznicowe według kształtu

Wybierz produkt idealny, dopasowany do możliwości łazienki. Szklane, półokrągłe kabiny mile zaskoczą oszczędnością przestrzeni, a warianty narożne – elastycznością w doborze rozmiaru i kształtu. Na tym jednak możliwości się nie kończą. Zobacz, jakie korzyści niosą ze sobą drzwi prysznicowe na wymiar wnęki lub te połączone ze ścianką stałą. Chcemy oferować rozwiązania, które bez problemu spełnią wymagania każdego Klienta. Właśnie dlatego w naszym asortymencie można znaleźć narożne lub półokrągłe, szklane kabiny prysznicowe na wymiar, które, dzięki dopasowaniu do skosów łazienki na poddaszu, są w stanie zaspokoić nawet najbardziej niestandardowe potrzeby Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy, że prezentowane przez nas drzwi i inne produkty cechują się wysoką funkcjonalnością. Wszystkie z nich uzupełnione zostały o starannie dobrane detale, dzięki czemu są estetyczne i pasują do każdej łazienki.

Sortuj według serii

Półokrągłe kabiny prysznicowe

Półokrągłe kabiny prysznicowe

Nasze propozycje pozwalają na praktyczną optymalizację przestrzeni w łazience i gwarantują komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Luksusowy, nowoczesny, a może klasyczny design? Zróżnicowana oferta dostępnych modeli pozwoli na wybór produktu w zależności od potrzeb.

Narożne kabiny prysznicowe

Narożne kabiny prysznicowe

Doskonale wpasowują się w przestrzeń łazienki i pozwalają na funkcjonalne wykorzystanie każdego metra. Proponujemy stylowe rozwiązania kwadratowe i prostokątne o różnych wymiarach, co umożliwia prawidłowy dobór produktu z uwzględnieniem ograniczeń pomieszczenia.

Drzwi prysznicowe

Drzwi prysznicowe

Jeżeli planujesz montaż prysznica we wnęce, nasze propozycje na pewno przypadną Ci do gustu. Estetyczne szklane drzwi pasują do każdej łazienki, a doskonałe dopasowanie do danej przestrzeni zapewnia możliwość uzupełnienie produktu o profile poszerzające lub zamówienia produktu na wymiar. W ofercie posiadamy modele o różnych systemach otwierania.

Ścianki stałe

Ścianki stałe

Zależy Ci na jasnej i przestrzennej łazience? Zapoznaj się z naszą ofertą szklanych ścianek, które wraz z odpowiednio dobranymi drzwiami tworzą praktyczną i wygodną przestrzeń prysznicową. Proponujemy rozwiązania o różnych wymiarach, które pozwalają na bardzo łatwy montaż.

Walk-In - Rozwiązania na miarę

Walk-In - Rozwiązania na miarę

Niezwykle wygodne, luksusowe i współgrające z przestrzenią łazienki kabiny prysznicowe Walk-In to propozycja, która może być dowolnie konfigurowana w zależności od wymagań Klienta. Kierunek wejścia do kabiny to niejedyna opcja personalizacji naszego produktu. Jak to działa? Przekonaj się.