Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

Drzwi prysznicowe

Proponujemy Ci idealne rozwiązanie do wykorzystania we wnęce, dzięki którym utworzysz praktyczną przestrzeń natryskową. Drzwi prysznicowe, które możemy wykonać również na wymiar, pozwolą Ci także na zaoszczędzenie środków, z wydatkiem których wiązałby się zakup standardowej kabiny. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wyboru pomiędzy prawym i lewym wariantem wejścia. Stwórz wygodną i estetyczną przestrzeń natryskową wykorzystując do tego drzwi prysznicowe.

Poniżej prezentujemy nasze propozycje, które różnią się nie tylko wymiarami, lecz również sposobem otwierania. Cyfra będąca ostatnim znakiem w opisie każdego modelu sugeruję ilość elementów, z których składa się system otwierania.

Jeżeli interesują Cię drzwi prysznicowe otwierane do wewnątrz i na zewnątrz, to wybierz jeden z modeli Chrome CSD1, CSD2, CSDL2. Eksluzywnym wariantem zabudowy wnęki natryskowej są modele BSD2, BSD3 i SMSD2 – oparte na transparentnych taflach szkła podkreślonych przez chromowane zawiasy z mechanizmem podnoszenia.

Z kolei jeżeli myślisz o przesuwnym wejściu do kabiny, które świetnie sprawdzi się również w przypadku obiektów komercyjnych, to zdecyduj się na model z serii Supernova, Blix lub Matrix.

Polecamy również obrotowy system wejścia do kabiny – modele Supernova SDOP, Pivot PDOP1 i PDOP2.

Wszystkie nasze systemy otwierania kabin, zostały wykonane z materiałów, które gwarantują niezawodność w użytkowaniu. Postawiliśmy na sprawdzone warianty, minimalistyczne w swojej estetyce, za to gwarantujące maksymalny komfort użytkowania. Szeroka oferta naszych drzwi prysznicowych, pozwoli Ci na zaaranżowanie pokoju kąpielowego pod interesujący Cię wymiar.