Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Bateria umywalkowa stojąca Chrome II BeCool bez korka

Bateria umywalkowa stojąca Chrome II bez korka, z systemem BeCool

CR II 015.01CR / CR II 015.21BL
Naturalne, owalne kształty, które przyciągają wzrok. Baterie Chrome II odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu łazienek. Ten szczególnie wysoki model będzie idealny do umywalek montowanych na blacie.
Bateria wyposażona jest w system BeCool, który oszczędza zużycie ciepłej wody, a tym samym energię. Jak to możliwe? Ponieważ ruch dźwigni baterii rozpoczyna się w pozycji środkowej i wypływa z niej tylko zimna woda. W przypadku standardowych baterii w tej pozycji gorąca woda jest już mieszana z zimną wodą. I często niepotrzebnie. Ta woda nie wydostaje się z baterii nawet przy krótkim opłukaniu rąk. System BeCool zapewnia, że woda zaczyna się nagrzewać tylko wtedy, gdy naprawdę tego chcesz. Kiedy przekręcisz uchwyt w lewo. System BeCool oszczędza nie tylko Twoje pieniądze, ale także i naszą planetę.
Wybierz baterię w tradycyjnym chromowanym wykończeniu lub postaw na modną matową czerń.


Seria Umywalkowe

Bateria umywalkowa stojąca Chrome II dostępna jest w korkiem lub bez. Baterie mają ceramiczną głowicę o średnicy 35 mm. Baterie umywalkowe dostarczane są z zamontowanymi wężykami 450 mm o średnicy G3/8. Zalecane do wszystkich umywalek, zwłaszcza Chrome.

Informacje techniczne

 • wysokość baterii: 300 mm, ExtraComfort Zone: ekstra podwyższona wysokość
 • głowica (średnica, materiał): 35 mm, ceramiczna
 • wersje kolorystyczne:
  • CR: chrome - chrom
  • BL: black – czarny
 • korek: bez korka
 • dodatkowe funkcje: system BeCool
 • gwarancja na baterię: 5 lat
 • zalecana: do klasycznych umywalek, ale też umywalek montowanych na blacie

Wewnątrz baterii znajduje się zaawansowany perlator z systemem EcoFlow. Przepływ wody jest ograniczony do 3,8 l na minutę i wzbogacony powietrzem. Prawdopodobnie nawet tego nie zauważysz, ale wpłynie to na zużycie wody, które będzie niższe niż w przypadku zwykłej baterii.
Bateria wyposażona jest w system BeCool, który oszczędza zużycie ciepłej wody. Dźwignia baterii nie obraca się w prawo, lecz uruchamia się w pozycji środkowej, z której płynie tylko zimna woda.W pozycji środkowej woda nie jest niepotrzebnie mieszana, jak w przypadku standardowych baterii umywalkowych. Ciepłą wodę uruchamia się dopiero po przekręceniu dźwigni w lewo.
Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy łączenie baterii Chrome II z innymi produktami z konceptu Chrome i akcesoriami RAVAK. Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.

5 lat gwarancjiKonceptyRavak Cleaner ChromeEasyClean (perlator)SoftMoveEcoFlowBeCool
Bateria umywalkowa stojąca Chrome II BeCool bez korka

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X070449 CR II 015.01CR Umywalkowa stojąca bez korka, 300 mm, BeCool, chrom 945,-
X070461 CR II 015.21BL Umywalkowa stojąca bez korka, 300 mm, BeCool, czarny 1 092

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania

2,4 MB