Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Bateria termostatyczna podtynkowa, z przełącznikiem, do R-box

Termostatyczna podtynkowa Chrome II wannowo/prysznicowa z przełącznikiem

CR II 063.00CR.O2.RB071 / CR II 063.20BL.O2.RB071
Naturalne, owalne kształty, które przyciągają wzrok. Baterie Chrome II odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu łazienek. Podtynkowa bateria termostatyczna niweluje wahania ciśnienia i temperatury wody, zapewniając, że woda zawsze będzie tak ciepła, jak ją ustawisz.
Bateria jest przeznaczona do montażu podtynkowego z wykorzystaniem systemu R-box. Wybierz baterię w tradycyjnym chromowanym wykończeniu lub postaw na modną matową czerń.


Seria Podtynkowe

Baterie podtynkowe Chrome II dostępne są w dwóch wersjach: z przełącznikiem do wanien lub bez przełącznika do kabin prysznicowych. Do baterii podtynkowej z przełącznikiem zalecamy syfon wannowy z napuszczaniem przez przelew. Bateria umożliwia przełączanie napuszczania przez przelew syfonem lub na tradycyjne napuszczanie słuchawką prysznicową. Bateria wyposażona jest w głowicę ceramiczną o średnicy 35 mm, która objęta jest 5-letnia gwarancją. Nowością jest kaseta R-box, która znacznie ułatwia montaż baterii podtynkowej. Umożliwia również zamontowanie części zewnętrznej baterii już po zakończeniu prac wykończeniowych, co zapobiega porysowaniu baterii w trakcie wykańczania łazienki.  Cena baterii podtynkowej Chrome II obejmuje również podtynkową część baterii. Do baterii podtynkowej Chrome II zalecamy użycie ściennego ujścia prysznica oraz innych akcesoriów RAVAK. Baterie te doskonale komponują się ze wszystkimi wannami i kabinami prysznicowymi RAVAK.

Informacje techniczne

 • głowica (materiał): termostatyczna do regulacji temperatury wody
 • wykonanie: 2drożna, przełącznikiem, zalecana do łączenia z R-box
 • wersje kolorystyczne:
  • CR: chrome - chrom
  • BL: black – czarny
 • zalecana do: wanien z napuszczaniem przelewem i ujścia słuchawki prysznicowej lub kabiny prysznicowej z deszczownicą i słuchawką prysznicową
 • gwarancja na baterię: 5 lat
 • dopasowana do produktów z konceptu Chrome
 • akcesoria: R-box Multi RB 071.50, zestaw prysznicowy i inne akcesoria

Bateria termostatyczna gwarantuje komfort stałej temperatury wody, dzięki czemu obniża zużycie wody i energii potrzebnej do jej ogrzania. Baterie podtynkową termostatyczna można swobodnie komponować z innymi akcesoriami prysznicowymi RAVAK. Do czyszczenia zewnętrznych elementów zalecamy stosowanie środka RAVAK Cleaner Chrome.
Raz na jakiś czas (w zależności od twardości wody) zalecamy ustawienie głowicy temperatury wody w maksymalnym położeniu, co zapobiegnie trwałemu gromadzeniu się kamienia wodnego.

5 lat gwarancjiKonceptyRavak Cleaner ChromeStała temperaturaFastReactionOchrona przed oparzeniemOszczędność
Bateria termostatyczna podtynkowa, z przełącznikiem, do R-box

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X070455 CR II 063.00CR.O2.RB071 Termostatyczna podtynkowa z przełącznikiem, 2drożna bez korpusu, chrom 1 043
X070467 CR II 063.20BL.O2.RB071 Termostatyczna podtynkowa z przełącznikiem, 2drożna bez korpusu, czarny 1 215
X070074 Kaseta do baterii podtynkowej R-box Multi RB 071.50 619,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania

2,3 MB