Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Bateria termostatyczna podtynkowa Chrome II, trójdrożna, do R-box

Bateria termostatyczna podtynkowa Chrome II - trójdrożna do R-box Multi

CR II 067.00CR.O3.RB071 / CR II 067.20BL.O3.RB071
Naturalne, owalne kształty, które przyciągają wzrok. Baterie Chrome II odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu łazienek. Podtynkowa bateria termostatyczna niweluje wahania ciśnienia i temperatury wody, zapewniając, że woda zawsze będzie tak ciepła, jak ją ustawisz.
Bateria jest przeznaczona do montażu podtynkowego z wykorzystaniem systemu R-box. Bateria umożliwia rozprowadzanie wody do trzech różnych miejsc. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno w przypadku deszczownicy, słuchawki prysznicowej wraz z dyszami bocznymi, lub z wylotem do wanny.
Wybierz baterię w tradycyjnym chromowanym wykończeniu lub postaw na modną matową czerń.


Seria Podtynkowe

Baterie podtynkowe Chrome II dostępne są w dwóch wersjach: z przełącznikiem do wanien lub bez przełącznika do kabin prysznicowych. Do baterii podtynkowej z przełącznikiem zalecamy syfon wannowy z napuszczaniem przez przelew. Bateria umożliwia przełączanie napuszczania przez przelew syfonem lub na tradycyjne napuszczanie słuchawką prysznicową. Bateria wyposażona jest w głowicę ceramiczną o średnicy 35 mm, która objęta jest 5-letnia gwarancją. Nowością jest kaseta R-box, która znacznie ułatwia montaż baterii podtynkowej. Umożliwia również zamontowanie części zewnętrznej baterii już po zakończeniu prac wykończeniowych, co zapobiega porysowaniu baterii w trakcie wykańczania łazienki.  Cena baterii podtynkowej Chrome II obejmuje również podtynkową część baterii. Do baterii podtynkowej Chrome II zalecamy użycie ściennego ujścia prysznica oraz innych akcesoriów RAVAK. Baterie te doskonale komponują się ze wszystkimi wannami i kabinami prysznicowymi RAVAK.

Informacje techniczne

  • głowica (materiał): termostatyczna do regulacji temperatury wody
  • wykonanie: 3drożna, przełącznikiem, zalecana do łączenia z R-box
  • wersje kolorystyczne:
    • CR: chrome - chrom
    • BL: black – czarny
  • gwarancja na baterię: 5 lat
  • akcesoria: R-box Multi RB 071.50, zestaw prysznicowy i inne akcesoria

Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy łączenie baterii Chrome II z innymi produktami z konceptu Chrome i akcesoriami RAVAK. Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.
Uniwersalny system R-box Multi 071.50 zabudowany w kasecie z tworzywa sztucznego chroni wewnętrzne elementy baterii zainstalowane w ścianie, umożliwiając lepsze przygotowanie pionowych płaszczyzn i ułatwiając pracę glazurnikom. System pozwala na instalację zewnętrznych elementów baterii już po zakończeniu prac budowlanych, unikając w ten sposób porysowania i uszkodzenia baterii. R-box Multi 071.50 upraszcza i przyspiesza osadzenie baterii podtynkowej, jednocześnie gwarantując precyzyjną i czystą instalację. Opakowanie R-box Multi zawiera materiał do mocowania w ścianie, nie zawiera materiałów do podłączenia doprowadzenia wody. Po usunięciu górnej osłony R-box system utrzymuje dopływ wody w łazience, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie szczelności systemu.

5 lat gwarancjiKonceptyRavak Cleaner ChromeStała temperaturaFastReactionOchrona przed oparzeniemOszczędność
Bateria termostatyczna podtynkowa Chrome II, trójdrożna, do R-box

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X070457 CR II 067.00CR.O3.RB071 Termostatyczna podtynkowa z przełącznikiem, 3drożna bez korpusu, chrom 1 068
X070469 CR II 067.20BL.O3.RB071 Termostatyczna podtynkowa z przełącznikiem, 3drożna bez korpusu, czarny 1 215
X070074 Kaseta do baterii podtynkowej R-box Multi RB 071.50 619,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania

2,3 MB