Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Baterie łazienkowe

Bateria podtynkowa Chrome II z automatycznym przełącznikiem, do R-box

Podtynkowa bateria Chrome II z przełącznikiem do R-box

CR II 065.00CR.O2.RB070 / CR II 065.20BL.O2.RB070
Naturalne, owalne kształty, które przyciągają wzrok. Baterie Chrome II odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu łazienek. Ta bateria gwarantuje rozwiązania techniczne umieszczone w ścianie dla zachowania czystego piękna i estetyki w Twojej łazience. Wybierz baterię w tradycyjnym chromowanym wykończeniu lub postaw na modną matową czerń.


Seria Podtynkowe

Baterie podtynkowe Chrome II dostępne są w dwóch wersjach: z przełącznikiem do wanien lub bez przełącznika do kabin prysznicowych. Do baterii podtynkowej z przełącznikiem zalecamy syfon wannowy z napuszczaniem przez przelew. Bateria umożliwia przełączanie napuszczania przez przelew syfonem lub na tradycyjne napuszczanie słuchawką prysznicową. Bateria wyposażona jest w głowicę ceramiczną o średnicy 35 mm, która objęta jest 5-letnia gwarancją. Nowością jest kaseta R-box, która znacznie ułatwia montaż baterii podtynkowej. Umożliwia również zamontowanie części zewnętrznej baterii już po zakończeniu prac wykończeniowych, co zapobiega porysowaniu baterii w trakcie wykańczania łazienki.  Cena baterii podtynkowej Chrome II obejmuje również podtynkową część baterii. Do baterii podtynkowej Chrome II zalecamy użycie ściennego ujścia prysznica oraz innych akcesoriów RAVAK. Baterie te doskonale komponują się ze wszystkimi wannami i kabinami prysznicowymi RAVAK.

Informacje techniczne

  • głowica (średnica, materiał): 35 mm, ceramiczna
  • <li>wykonanie: 2drożna, z automatycznym przełącznikiem, zalecana do łączenia z R-box
  • wersje kolorystyczne:
    • CR: chrome - chrom
    • BL: black – czarny
  • gwarancja na baterię: 5 lat
  • zalecane: do wanien z napuszczaniem przelewem i słuchawką prysznicową lub do kabin prysznicowych wyposażonych w deszczownicę i słuchawkę prysznicową
  • akcesoria: R-box RB 070.50, zestaw prysznicowy i inne akcesoria

Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy łączenie baterii Chrome II z innymi produktami z konceptu Chrome i akcesoriami RAVAK. Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.
Uniwersalny system R-box zabudowany w kasecie z tworzywa sztucznego chroni wewnętrzne elementy baterii zainstalowane w ścianie, umożliwiając lepsze przygotowanie pionowych płaszczyzn i ułatwiając pracę glazurnikom. System pozwala na instalację zewnętrznych elementów baterii już po zakończeniu prac budowlanych, unikając w ten sposób porysowania i uszkodzenia baterii. R-box upraszcza i przyspiesza osadzenie baterii podtynkowej, jednocześnie gwarantując precyzyjną i czystą instalację. Opakowanie R-box zawiera materiał do mocowania w ścianie, nie zawiera materiałów do podłączenia doprowadzenia wody. Po usunięciu górnej osłony R-box system utrzymuje dopływ wody w łazience, dzięki czemu możliwe jest sprawdzenie szczelności systemu.

5 lat gwarancjiKonceptyRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Bateria podtynkowa Chrome II z automatycznym przełącznikiem, do R-box

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X070454 CR II 065.00CR.O2.RB070 Podtynkowa z przełącznikiem, 2drożna bez korpusu, chrom 649,-
X070466 CR II 065.20BL.O2.RB070 Podtynkowa z przełącznikiem, 2drożna bez korpusu, czarny 772,-
X070052 Kaseta R-box RB 070.50 449,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.