Instagram Youtube Pinterest LinkedIn

Baterie łazienkowe

Kolumna prysznicowa Termo TE 091.00/150

Kolumna prysznicowa TE 091.00 z baterią termostatyczną 

TE 091.00/150 Dostosuj wysokość prysznica do wzrostu każdego użytkownika z osobna i w każdej dowolnej chwili. Słup prysznicowy umożliwia proste przestawienie wysokości, ale również obrócenie deszczownicy w dowolną stronę. Intuicyjny system przesuwu słuchawki prysznicowej umożliwia zmianę wysokości jedną ręką. Słup wyposażony jest w baterię termostatyczną, która sprzyja odprężeniu bez obawy o oparzenie się gorącą wodą.

Seria

Połącz ulubione sposoby na prysznic

Zamień codzienną rutynę w unikalne doświadczenie. Obrotowa deszczownica o optymalnej średnicy uzupełniona praktyczną słuchawką prysznicową łączy styl i komfort. Zestawy prysznicowe wyposażone w baterię termostatyczną zadbają o stałą temperaturę wody pod prysznicem.

Systemy prysznicowe

Łatwa regulacja

Specjalna budowa umożliwia regulację wysokości deszczownicy, już po montażu zestawu prysznicowego na ścianie. Deszczownicę możesz obracać w razie potrzeby we wszystkie strony, również w kierunku ściany.


Systemy prysznicowe

Sterowanie jedną ręką

System przesuwu umożliwia przesunięcie słuchawki jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w ograniczonej przestrzeni kabiny prysznicowej. Uruchomienie systemu przesuwu, jego przesunięcie i zatrzymanie jest tak rozwiązane, aby można to było wykonać jedną ręką, gdy w tym czasie drugą ręką przytrzymasz słuchawkę prysznicową lub złapiesz się kabiny, aby przejść bezpiecznie po mokrej powierzchni brodzika.


Systemy prysznicowe

Metalowy system przesuwu

System przesuwu zastosowany w zestawie prysznicowych wykonany jest z mosiądzu, a nie tworzywa sztucznego, dzięki czemu będzie działał niezawodnie przez wiele lat.

Informacje techniczne

  • wysokość baterii: regulowana - umożliwia w każdym momencie dostosowanie wysokości umieszczenia deszczownicy do potrzeb użytkownika w zakresie 86 - 134 cm
  • głowica (średnica, materiał): ceramiczna; termostatyczna do regulacji temperatury wody
  • wykonanie: średnica deszczownicy 20 cm; słup prysznicowy z możliwości obracania na wszystkie strony
  • gwarancja na baterie: 5 lat
  • zalecane: do wszystkich kabin prysznicowych RAVAK

Do czyszczenia baterii rekomendujemy środek RAVAK Cleaner Chrome.

Kolumna prysznicowa Termo TE 091.00/150

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena netto Cena brutto     
X070058 Zestaw prysznicowy z baterią TERMO i deszczownicą 1 505 1 851

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

73,3 MB
7,9 MB