Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Szafka podumywalkowa SD Natural 1200

Szafka podumywalkowa SD Natural 1200

Efektywny design szafki dopasowany do umywalki Natural Duo oferuje możliwość dostosowania łazienki do gustu użytkowników. Zwyczaje elementy schowane w szufladzie nie będą rzucały się w oczy, a te które chcesz wyeksponować dodadzą oryginalnego wyglądu łazience. Biel w połysku zwiększy optycznie łazienkę.


Seria Natural

Czyste i eleganckie połączenie mebli z umywalką z konglomeratu sprawdzi się w każdej nowoczesnej łazience. Wiele wariantów rozmiarowych i możliwość połączenia otwartych przestrzeni i zamkniętych półek daje dużo możliwości zastosowań.

Meble łazienkowe Natural

Przestrzeń do własnej aranżacji

Meble łazienkowe Natural z szufladami obejmują produkty, które w prosty sposób schowają to co w łazience nie chcesz mieć na widoku, a wyeksponują ulubione przedmioty. Wybierz przestrzeń, której nadasz indywidualnego charakteru.


Meble łazienkowe Natural

W połączeniu z umywalką

Meble Natural są dopasowane rozmiarem do umywalek, tak aby ułatwić klientom zakupy. Całość połączył wspólny design i użytkowe właściwości.


Meble łazienkowe Natural

Ilość wariantów rozmiarowych

Bez względu na wielkość łazienki, z ofery mebli Natural wybierze niemal każdy. Od klasycznej szerokości 50 cm przez wygodne 80 cm aż do wyjątkowych 120 cm z umywalką podwójną, przy której dwie osoby znajdą przestrzeń na codzinne czynności hignieniczne.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer.x gł. x wys.): 120 x 45 x 45 cm
  • materiał: MDF
  • kolorystyka: biały (połysk)
  • gwarancja: 5 lat

Szafka podumywalkowa SD Natural 1200 jest zalecana pod umywalkę Natural Duo. Jest wyposażona w trzy otwarte półki i szufladę podzieloną na dwie sekcje. Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie. Dla uzyskania doskonale skomponowanej łazienki zalecamy łączenie szafki z innymi produktami z serii Natural (umywalką Natural Duo, lustrem Natural 1200, bocznym słupkiem SB Natural zamykanym, bocznym słupkiem SB Natural otwartym) i innymi produktami RAVAK.

5 lat gwarancjiImpregnacja przeciw wilgoci
Szafka podumywalkowa SD Natural 1200

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001053 1200 x 450 x 450 SD Natural 1200 biała 2 451

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

13,6 MB