Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Szafka podumywalkowa SD Chrome II

SD Chrome II 600/700/800

Wybierz te elementy z konceptu Chrome, które są niezbędne w Twojej łazience. Szafka z dwiema szufladami pomoże utrzymać porządek i zadba o miejsce na najmniejsze drobiazgi. Umywalkę Chrome możesz zainstalować na szafce w jedną głęboką szufladą lub dwiema szufladami z praktycznym podziałem wewnętrznym.


Seria Chrome

Dopracowany styl

Meble łazienkowe i lustra Chrome zostały tak zaprojektowane, aby uzupełniać wszystkie rozmiary i warianty umywalek z tej samej kolekcji. Elementem jednoczącym pozostaje czysty styl owalnego detalu i bezkompromisowa jakość materiałów.

Meble łazienkowe Chrome

Mnogość rozmiarów

Asortyment szafek Chrome rozpoczyna się od wielkich szafek z podwójną szufladą, przez szafki zalecane do klasycznych umywalek w trzech rozmiarach, a kończąc na szafkach pod małe umywalki, które są stosowane najczęściej w toaletach. Chrome jest idealnym rozwiązaniem dla osób planujących urządzenie czystej w kształcie i schludnej łazienki.


Meble łazienkowe Chrome

Profesjonalne opracowanie

Szafki podumywalkowe i słupki boczne Chrome produkowane są z głęboko impregnowanego materiału, który jest odporny na działanie wilgoci w agresywnym środowisku łazienki. Wyposażone są w wysokiej jakości elementy metalowe i zaprojektowane z praktycznie zorganizowanym wnętrzem.


Meble łazienkowe Chrome

Dwa różne wzory

Ponieważ umywalki z serii Chrome dostępne są w dwóch różnych wzorach (podzielone w zależności od materiału na ceramiczne i konglomeratowe) możesz dopasować do nich odpowiednie szafki. Wybierz minimalistyczną szafkę o prostej linii lub szafki łazienkowe z zaokrąglonymi frontami, które swą linią bezpośrednio nawiązują do owalnego detalu charakterystycznego dla designu całego konceptu Chrome.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł. x wys.): 60/ 70/ 80 x 49 x 50 cm
  • materiał: impregnowana płyta MFPB i MDF
  • kolorystyka korpusu: biały połysk, Cappuccino
  • kolorystyka drzwiczek: biały połysk
  • gwarancja: 5 lat

Szafka podumywalkowa SD Chrome II z dwiema szufladami w kolorze białym połysk (lakierowany MDF) i korpusem dostępnym w kilku wariantach kolorystyczny. Korpus jest dostarczany zmontowany włącznie z zestawem montażowym (śruby, zawiasy, zaślepki) i uchwyty.

5 lat gwarancjiKonceptyImpregnacja przeciw wilgoci
Szafka podumywalkowa SD Chrome II

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000000918 600 x 490 x 500 SD 600 Chrome II szafka podumywalkowa biała/biała
Rozszerzenie oferty - dowiedz się u sprzedawcy
1 676
X000000920 700 x 490 x 500 SD 700 Chrome II szafka podumywalkowa biała/biała
Rozszerzenie oferty - dowiedz się u sprzedawcy
1 741
X000000922 800 x 490 x 500 SD 800 Chrome II szafka podumywalkowa biała/biała
Rozszerzenie oferty - dowiedz się u sprzedawcy
1 805

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

56,2 MB