Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Meble łazienkowe, umywalki i ceramika

Szafka podumywalkowa SD Chrome II

Szafka umywalkowa SD Chrome II 1200

Dobrze zorganizowane wnętrze szafki uchroni od nieporządku. Przy podwójnej umywalce bez trudu zmieści się dwóch użytkowników jednocześnie, a pojemna szafka przechowa kosmetyki całej rodziny. Szafka posiada dwie duże szuflady o wysokości wewnętrznej 40 cm. Uchwyt dostępny jest w kolorze błyszczącego chromu, czarnym lub białym.


Seria Chrome

Dopracowany styl

Meble łazienkowe i lustra Chrome zostały tak zaprojektowane, aby uzupełniać wszystkie rozmiary i warianty umywalek z tej samej kolekcji. Elementem jednoczącym pozostaje czysty styl owalnego detalu i bezkompromisowa jakość materiałów.

Meble łazienkowe Chrome

Mnogość rozmiarów

Asortyment szafek Chrome rozpoczyna się od wielkich szafek z podwójną szufladą, przez szafki zalecane do klasycznych umywalek w trzech rozmiarach, a kończąc na szafkach pod małe umywalki, które są stosowane najczęściej w toaletach. Chrome jest idealnym rozwiązaniem dla osób planujących urządzenie czystej w kształcie i schludnej łazienki.


Meble łazienkowe Chrome

Profesjonalne opracowanie

Szafki podumywalkowe i słupki boczne Chrome produkowane są z głęboko impregnowanego materiału, który jest odporny na działanie wilgoci w agresywnym środowisku łazienki. Wyposażone są w wysokiej jakości elementy metalowe i zaprojektowane z praktycznie zorganizowanym wnętrzem.


Meble łazienkowe Chrome

Dwa różne wzory

Ponieważ umywalki z serii Chrome dostępne są w dwóch różnych wzorach (podzielone w zależności od materiału na ceramiczne i konglomeratowe) możesz dopasować do nich odpowiednie szafki. Wybierz minimalistyczną szafkę o prostej linii lub szafki łazienkowe z zaokrąglonymi frontami, które swą linią bezpośrednio nawiązują do owalnego detalu charakterystycznego dla designu całego konceptu Chrome.

Informacje techniczne

  • rozmiary (szer. x gł.x wys.): 120 x 49 x 47 cm
  • materiał: impregnowana płyta MFPB i MDF
  • kolorystyka korpusu, frontów: biały połysk
  • kolorystyka uchwytów: chrom, czarny, biały
  • gwarancja: 5 lat

Szafka z dwiema wysokimi szufladami o wysokości 40 cm oferującymi obszerną przestrzeń do układania. W prawej części szafki znajduje się dodatkowa szuflada wewnętrzna z niezależnym wysuwem. Lewa część tworzy wysoka szuflada z dzieloną przestrzenią. Szuflada ma przygotowane otwory pod niską szufladą, dzięki czemu można w razie takie potrzeby można ją przemontować z prawej części do lewej. Drzwiczki wykonane są w kolorze białym połysk (lakierowany MDF). Produkt jest zmontowany i gotowy do zawieszenia na ścianie. Nie ma możliwości zamontowania szafki na nóżkach. Uchwyt dostępny jest w kolorze błyszczącego chromu, czarnym lub białym.

5 lat gwarancjiKonceptyImpregnacja przeciw wilgoci
Szafka podumywalkowa SD Chrome II

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X000001775 1200 x 490 x 470 SD 1200 Chrome II biały, uchwyt 152 mm chrom 2 827
X000001747 SD 1200 Chrome II biały, uchwyt 152 mm czarny 2 950
X000001779 SD 1200 Chrome II biały, uchwyt 152 mm biały 2 950

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi 14 dni.

Dane do pobrania