Instagram Pinterest Youtube LinkedIn

Prysznic

Syfon do brodzika RAVAK Profesional 90

Syfon brodzikowy Professional

Wybierz to co najlepsze. Jakość, która mówi sama za siebie. Metalowa chromowana osłona nadaje nowoczesnego wyglądu.


Seria

Bez syfonu żaden brodzik prysznicowy nie mógłby pełnić swojej funkcji odprowadzania wody podczas korzystania z prysznica. Ponieważ brodzik stanowi wbudowaną na stałe część łazienki, należy wybierać tylko te odpływy, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wytrzymają naprawdę długo.

Syfony do brodzików RAVAK Basic, Standard i Professional mają średnicę 90 mm i zapewniają odpływ 30 l wody na minutę. Umożliwia to ich wykorzystanie także w kabinie prysznicowej z panelem do hydromasażu. Wszystkie syfony do brodzików RAVAK można czyścić z zewnątrz, co jest podstawowym warunkiem ich zastosowania w brodzikach instalowanych „na stałe”. Syfony Standard i Professional różnią się rodzajem materiału, z jakiego wykonano osłonę syfonu. Syfon Professional jest wyposażony w osłonę metalową, podczas gdy syfon Standard ma osłonę pochromowaną, wykonaną z tworzywa sztucznego. Do głębokich brodzików z siedziskiem Sabina oferujemy syfon Sabina z otworem na syfon i przelew o średnicy 52 mm. Odpływ wody z brodzika jest sterowany za pomocą tzw. systemu ClickClack (naciskając syfon, powoduje się zatrzymanie odpływu, ponownie naciskając – jego otwarcie).

Dostateczna objętość odpływu
Syfony RAVAK są w stanie odprowadzić co najmniej 30 litrów wody na minutę. Oznacza to, że poradzą sobie także w kabinie prysznicowej wyposażonej choćby w panel do hydromasażu.

Łatwe do czyszczenia
Dobra dostępność i łatwość czyszczenia syfonu ma zasadnicze znaczenia dla Państwa spokoju i długotrwałej funkcjonalności. Nie muszą się Państwo obawiać, że syfon się zanieczyści i konieczne będzie wzywanie fachowca.

Do każdego modelu brodzików RAVAK
Syfony RAVAK są dostępne w trzech rodzajach. Gwarantuje to, że do każdego modelu brodzika znajdą Państwo odpływ, który najlepiej będzie spełniać Państwa wymagania.

Informacje techniczne

  • średnica: 9 cm
  • wysokość: 8,4 cm
  • odpływ wody na minutę: 32 l
  • osłona: metalowa chromowana
  • gwarancja: 3 lat

Syfon brodzikowy Standard 90 jest odpowiedni do wszystkich typów brodzików (Ø 90 mm), z wyjątkiem brodzików głębokich Sabina. Szczególnie zalecany do brodzików Galaxy Pro. Do syfonu można dokupić redukcję, która niweluje różnicę między rozmiarem wyjścia syfonu RAVAK (średnica 40 mm) a rurą odpływu (średnica 50 mm).

3 lata gwarancji
Syfon do brodzika RAVAK Profesional 90

Cennik / kup online

Kod Rozmiary Nazwa Cena katalogowa Brutto     
X01309 Syfon RAVAK Profesional 90 - chrom 138,-
X01304 Redukcja syfonowa 40/50 14,-

Ceny są podane w PLN. Termin dostawy wynosi do 14 dni.

Dane do pobrania

646 kB